Dziś są tu zgromadzone puszyste łobuzy, które mają wszystkie emocje wypisane na twarzach!

Znowu coś sobie kupiłaś, ale gdzie torba dla mnie?

Ile zaciekawienia w tych oczach. Jakby zobaczył uwielbioną torbę i marzył pogrzebać w niej. Nadal szeleści tak bardzo, jak to możliwe, tak, że hałas stoi w całym domu. Kot ma tyle radości, że słowa nie mogą tego przekazać. Tylko emocje!

foto: google

Mała kopia

Jest syn, pozostaje zasadzić drzewo i zbudować dom. Ale kot ma łapy! Od tego jest jeszcze więcej przyjemności na tej niegrzecznej mordce. A może jest tak zadowolony, że w końcu uciszył swoją małą kopię, która nie hasa już po mieszkaniu?

foto: google

Tutaj śpię, znajdź inne miejsce na mycie zębów. Albo ugryzę!

Jak koty uwielbiają spać w zlewach. Czasami też mając takie miny, jakby to miejsce zawsze należało do niego i nawet nie wiedział o żadnych higienicznych zabiegach. Dlaczego więc w domu są dwie umywalki? Więc jedna jest dla kota! To proste.

foto: google

Jak z okładki

A w jaki sposób niektóre koty uzyskują tak wyraziste strzałki? Kiedy sama próbujesz coś tam narysować, powstaje kompletny koszmar. A dla niektórych postarała się natura. A jak można nie zostać dotkniętym taką mordką i nie uśmiechnąć się?

foto: google

Kto potrzebuje legowiska?

Kupili kotu najpierw jedno legowisko - śpi na komodzie. Kupili drugie legowsiko - kot śpi na komodzie. A jeśli kupisz dziesięć legowisk dla kota, czy nadal będzie spał na komodzie? Oczywiście! Kot sam wie, gdzie jest mu wygodniej spać i odpoczywać!

foto: google

Człowieku, nigdzie się nie wybierasz!

A jak często zasypiałeś na krześle, bo nie mogłeś wstać, bo kot śpi na twoich kolanach? Jak często prosiłeś swoich bliskich, aby ci coś przynieśli lub zrobili, bo nie mógłeś wstać, bo inaczej kot odejdzie? Kotek zrobił swój wybor, to ty jesteś wybrańcem!

foto: google

Człowieku, gdzie jest moje jedzenie?

Czy twoje koty się złoszczą, gdy ich nie karmisz? Oczywiście! W końcu miska może być pełna, ale dla kota nadal jest pusta. Ponieważ dno jest widoczne. Lub masa ma nieprawidłowy kształt. Albo dziurka nie pasuje do rozmairu pyska. Więc miska jest pusta, a kot jest zły!

foto: google

Ty masz iść do prawy, a ja będę spać! He-he-he!

Jak dobrze być kotem. Nie musisz wstawać tak wcześnie, gdzieś się szykować i przejeżdżać przez korki na drugi koniec miasta. Cóż, nie jest to konieczne: nikt nie odwołał nocnego hasania. Trzeba się do tego dobrze przygotować. I najważniejsze, żeby nie zaspać!

foto: google

Koty-sędziowie

Cokolwiek zrobi właściciel tych puszystych stworzeń, musi pilnie to naprawić. Nawet jeśli to nie jego wina. Kociaku wiedzą lepiej, kiedy jest winny, a kiedy nie. Dlatego pilnie przepraszamy, uspokajamy słodyczami i nie zapominamy o podrapaniu za uchem.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com