Dziś opowiemy o niesamowitym psie, który stał się bohaterem sieci społecznościowych. Poznaj go - przed Tobą Milkshake (z angielskiego Mleczny koktajl). Ze względu na rzadki kolor sierści szybko zdobył miłość internautów i przyniósł sławę swojej właścicielce - opowiada Unilad.

foto: storyfox.ru

W tej chwili ten przystojniak ma około 1,5 roku. Urodził się z niebieskimi oczami, różowymi włosami i skórą, co zdarza się bardzo rzadko, nie tylko wśród przedstawicieli jego rasy, ale u psów ogólnie.

foto: storyfox.ru

Z naukowego punktu widzenia kolor ten można odziedziczyć po psie albinosie, który był krewnym Milkshake. W tej chwili nie więcej niż 10 okazów ma takie zaburzenie pigmentacji.

foto: storyfox.ru

Właścicielka tego uroczego psa, Maria, regularnie go fotografuje i często z nim pozuje. Prowadzi konto na Instagramie, na którym opowiada o życiu swojego zwierzaka. Należy zaznaczyć, że nie każdego stać na taki luksus.

foto: storyfox.ru

Milkshake regularnie odwiedza spa w towarzystwie swojej właścicielki, chodzi z nią do pracy, odwiedza mistrza pedicure, a także stale uczestniczy we wszelkiego rodzaju wystawach. Maria opowiada, że ​​naprawdę chce, aby jej pies zaczął występować w reklamie, a nawet w filmie.

foto: storyfox.ru

Dziewczyna podzieliła się z subskrybentami, że piesek jest bardzo przyjazny i miły, ale jednocześnie rozpuszczony.

Główne zdjęcie: storyfox.ru