Nie tylko ludzie mogą emocjonalnie reagować na to, co dzieje się na ekranie – niektóre zwierzęta też lubią oglądać filmy i współczuwać ich bohaterom. Poniżej znajdziesz sześć nagrań z psami, które rozśmieszą Cię ich reakcją na telewizję.

1. Buldog ogląda remake „King Konga”

Nagranie pokazuje, jak pies niby zahipnotyzowany śledzi przygody głównej bohaterki Naomi Watts w filmie „King Kong” w reżyserii Petera Jacksona. Gdy tylko w kadrze pojawia się goryl próbujący uratować dziewczynę, pies zaczyna szczekać, aby ją wesprzeć. Wydaje się, że próbuje ostrzec bohaterów przed niebezpieczeństwem i przez to po prostu nie może siedzieć spokojnie!

Source: youtube.com

2. Pies jest smutny, kiedy ogląda „Króla Lwa”

Scena z „Króla Lwa”, w której Simba traci ojca, sprawia, że ​​każdy, kto ogląda tę kreskówkę, płacze. Nawet pies z tego nagrania nie może spokojnie patrzeć na ten dramat – żałośnie jęczy i wyraźnie współczuje lwiątkowi. To nie jest zabawne, lecz tak wzruszające, że zdecydowaliśmy się dodać ten film do naszej listy!

Source: youtube.com

3. Owczarek uwielbia kreskówkę „Piorun”

Każdy z nas ma swoje ulubione filmy. Owczarek z tego filmiku ma również – jest niesamowicie zakochana w kreskówce „Piorun”, a zwłaszcza w jej głównym bohaterze. Spójrz tylko, jak emocjonalnie reaguje na każde jego pojawienie się na ekranie!

Source: youtube.com

4. Pies „śpiewa” do kreskówki „Zwierzogród”

W tym filmiku owczarek niemiecki postanowił poczuć się jak wilk – wyje wraz z bohaterami kreskówki „Zwierzogród”. A nawet gdy bohaterowie przestają wyć, pies nie może przestać i kontynuuje smutną pieśń.

Source: youtube.com

5. Jack Russell ogląda „The Ring”

Psy też boją się horrorów. Na tym filmiku pies rasy Jack Russel pokazuje zęby dziewczynie wyczołgującej się z ekranu telewizora w filmie „The Ring”. A potem całkowicie chowa się za poduszką, aby przeczekać najstraszniejsze chwile.

Source: youtube.com

6. Ten pies uwielbia wygodnie oglądać telewizję

Na tym filmiku interesująca jest nie reakcja zwierzaka na konkretny film, ale to, jak przygotowuje się do oglądania. Gdy tylko właściciel włączy telewizor, pies biegnie do innego pokoju i stamtąd ciągnie swoje łóżko, które stawia tuż przed telewizorem. Teraz jest zdecydowanie gotowy do oglądania filmów!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: petstory.ru