Niestety, czasem każdy z nas musi być odporny, czy nam się to podoba, czy nie. Niektórzy naprawdę dobrze radzą sobie kiedy wszystko wali się i pali, no może nie do końca. Kim są te osoby według horoskopu? Zobaczmy.

Pierwsze miejsce

Liderem w tej dziedzinie, co dla niektórych będzie szokiem, a dla niektórych nie, jest silna Panna. Z reguły jest skromna. Nie jest to mocno tłumiona nieśmiałość, ale jasny i świadomy wybór. W przypadku Panny skromność rzeczywiście ją upiększa. Wyraźnie wie, jak się zachowywać i jak działać. Nie przychodzi jej to naturalnie, jak mogłoby się wydawać z zewnątrz, ale jest wynikiem przezwyciężenia siebie, własnej woli i niesamowitej wytrzymałości. Panna wie, że jest odporna, a jest to spowodowane doświadczeniem życiowym i wewnętrzną siłą. Nie zawsze jest z tego zadowolona, ​​ale mimo wszystko nie zdarza się często, aby się wycofała lub potknęła. Z biegiem czasu Panna zdaje sobie sprawę, że ​​jest mało prawdopodobne, aby zauważyła prawdziwą wagę problemu, z którym się baryka. Rzadko narzeka, a jeśli tak, to wcale nie o to, co ją naprawdę niepokoi. Zwierza się tylko dlatego, że jest to czasami akceptowane w społeczeństwie lub zespole.

Drugie miejsce

Na drugim miejscu wśród najwytrzymalszych jest materialista Byk. Jest odporny i ma to dla niego fundamentalne znaczenie. Od dzieciństwa wie, czego chce. Celem jego życia przede wszystkim dobra materialne. Im więcej tym lepiej. Nie można tego osiągnąć bez wytrzymałości, a uparty Byk ma tego naprawdę dużo. Natura obdarzyła Byka matematycznie realistycznym spojrzeniem na świat i chociaż wytrzymałość nadal nie jest jego główną cechą, ale odgrywa ogromną rolę w jego życiu. Dla innych czasami zmienia się w słynny upór Byka. Jeśli góra nie idzie do Mahometu, Mahomet przyjdzie do góry. W przypadku Byka, góra z jakiegoś powodu po prostu do niego trafia. To wszystko wcale nie przychodzi naturalnie i tylko Bóg i Byk wiedzą, ile siły, cierpliwości i wytrwałości do tego potrzeba. Byk jest odporny i uwielbia takim być. W ten sposób czuje się żywy i silny.

Trzecie miejsce

Trzecie miejsce wśród najbardziej odpornych znaków zodiaku zajął skromnie tajemniczy Rak. Jest bardzo wytrzymały, chociaż nie lubi być znany i demonstrować to. Jeżeli jest to konieczne, jest w stanie wiele pokonać i znieść, co nie sprawia mu radości. Woli postawę wyczekującą niż działanie. Nie jest to jednak strach, w przypadku Raka celowe czekanie bardzo często się opłaca. Faktem jest, że Rak jest spostrzegawczy i jest dobrym psychologiem. Zna i rozumie Cię znacznie lepiej, niż sobie wyobrażasz. Oczywiście jest też podatny na ciosy, a jego „skorupa” nie zawsze jest w stanie go ochronić. Wytrzymałość i subtelna manipulacja bardzo często pomagają mu uniknąć wielu trudności i problemów. Rak zdecydowanie prze do przodu, chociaż uważa że nie powinien niszczyć swojego wizerunku osoby trochę niezdecydowanej.

Główne zdjęcie: google.com