Zebraliśmy listę najbardziej „szkodliwych” znaków w związku. Warto sprawdzić czy Ty lub Twój partner jesteście na liście.

Byki to z natury perfekcjoniści. Tak, mogą być idealnymi partnerami życiowymi, ale to wszystko trwa krótko. Zaczynają odczuwać, że ich partner nie jest dla nich wystarczający. Zaczynają szukać błędów w szczegółach i często z tego powodu oddalają się od partnera. Wymagania wobec drugiej osoby stopniowo rosną, a związek staje się pewnego rodzaju rywalizacją.

Byk naprawdę chce być doceniany, więc stara się wszystko poprawić. A wymagania w stosunku do partnera rosną. Nawet jeśli partner próbuje spełnić wszystkie kaprysy Byka, musi być przygotowany na to, że jego gorliwość nie zostanie doceniona. W poszukiwaniu nowego ideału Byk z łatwością zostawia przeszłość i może bez żalu opuścić partnera.

Panna to znak absolutnie pozbawiony emocji. Często odstrasza swoim chłodem. Nie należy oczekiwać pięknych słów i emocjonalnych uniesień od Panny. Są one niezwykle zazdrosne. Partner będzie musiał rozliczyć się z każdego kroku. Wybrańcy Panny będą musieli zapomnieć o przestrzeni osobistej. Wszystko będzie pod kontrolą: otoczenie, koledzy, relacje z rodzicami, a nawet rozmowy telefoniczne. Panny są niezwykle wymagające.

Lubią, żeby wszystko było idealne. Dzięki temu są w stanie mieć pretensje do partnera za nieprawidłowo złożone skarpetki. Albo że je, siedzi i oddycha nieprawidłowo. Za każde „wykroczenie” Panny uwielbiają upominać długo i natarczywie. Skargi i błędy utrzymują długo w pamięci i często korzystają z okazji, aby o nich przypominać. Taki związek może stać się nie do zniesienia, bo kto chce być pod taką presją nieugiętej Panny.

Wodniki to rycerze w lśniącej zbroi. Są zdolni do wielkich czynów dla partnera. Przyciągają ich osoby potrzebujące opieki i pomocy. Gotowi są zapomnieć o swoich zainteresowaniach i przyjaciołach, aby w pełni poświęcić się wybranemu. Ale jeśli nagle towarzysz Wodnika zdecyduje się spędzić czas z kimś innym, taki krok zostanie odebrany jako zdrada. Nieważne, czy to kolacja z rodzicami, czy wycieczka do kina z bliskim przyjacielem.

Partner Wodnika musi spędzać cały swój czas tylko z nim. Takie są reguły gry. W przeciwnym razie pojawią się surowe wyrzuty dotyczące czasu spędzonego z innymi. Ale co najgorsze, gdy partner nie ma problemów, dzięki pomocy dobrego Wodnika, po prostu przestaje go interesować. Wodnik natychmiast zacznie szukać nowej osoby potrzebującej heroicznych czynów. W końcu ważne dla nich jest, aby byli wybawicielami, którzy będą ciągle doceniani.

Strzelec zawsze dąży do ideału. Dotyczy to wszystkiego - pracy, rodziny, hobby. Niedoskonałości są nie do przyjęcia. Jeśli życie zawodowe nie udaje się, Strzelec może wpaść w stan depresyjny. Tylko wsparcie i pochwała partnera może przywrócić go do normalności. Napędzają go pozytywne emocje i znów jest gotowy do działania.

Jednak Strzelec nie jest zdolny do empatii i wsparcia. Smutny partner odtrąca Strzelca. Jeśli wybraniec ma zły humor lub problemy, Strzelec traci zainteresowanie. Wtedy albo się zniechęca, albo zaczyna szukać nowego, bardziej pozytywnego partnera.

Głównym problemem w związkach z Bliźniętami jest ich nieprzewidywalność. Taka spontaniczność jest przyjemna na początku związku: nieoczekiwane wycieczki, bukiety kwiatów na biurku, wypady w góry. Ale kiedy zaczynają się obowiązki rodzinne, ta cecha charakteru Bliźniąt staje się problemem. W końcu mogą zawieść w najbardziej nieodpowiednim momencie, radykalnie zmieniając plany lub pogląd na sprawy.

Życie z taką osobą jest dość trudne, bo o stabilności można zapomnieć. Bliźniaki wydają się być w pobliżu, ale żyją własnym życiem. Spełniają tylko swoje pragnienia, całkowicie zapominając o partnerze. Ich umiłowanie wolności często staje się przyczyną gwałtownych skandali i nieporozumień w rodzinie. Tego rodzaju związki często się rozpadają.

Główne zdjęcie: google.com