Cody Antla jest nazywany przez wielu Tarzanem naszych czasów. Mężczyźnie podoba się ten przydomek i zachowuje pasujący do niego wizerunek. Cody zapuścił długie włosy i często nosi szorty w panterkę, które przypominają przepaskę biodrową.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Antla kontynuuje pracę, którą wykonywał jego ojciec. Bada i szkoli dzikie koty. Nawiasem mówiąc, to ich rodzina jest zaangażowana w wychowanie największego na świecie dzikiego kota - liga o imieniu Herkules. Zwierzę to jest mieszanką tygrysa i lwa. Legrys waży 410 kilogramów.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Ojciec Cody'ego, dr Bhagavan, osobiście przeprowadził badania i udowodnił fakt, że żyły kiedyś na naszej planecie ligery, czego dowodem jest obecność DNA u tych dwóch kotów.

foto: storyfox.ru

Od najmłodszych lat Cody obcował z młodymi dzikimi zwierzętami i ostatecznie nauczył się je trenować. W obecności tych zwierząt czuje się on bardzo komfortowo. Bawi się z tygrysami i lwami oraz naśladuje ich ryki. Czyniąc to, zawsze przestrzega obowiązkowych zasad bezpieczeństwa.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Oprócz dzikich kotów rodzina Antla utrzymuje w swoim centrum słonia i szympansy. Cody nie wyobraża sobie życia bez tych wszystkich zwierząt i każdemu z nich zawsze stara się poświęcić wiele czasu. Mężczyzna wychowuje i chroni je przed niebezpieczeństwami.

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru