Kot o imieniu Pearl z Tajlandii stał się prawdziwą gwiazdą Internetu. Jego zdjęcia porozrzucane były po mediach i sieciach społecznościowych, a wszystko dlatego, że jego surowe spojrzenie powala z nóg. W sieci Pearl został już okrzyknięty „Sprzedawcą Roku” i „najsurowszym strażnikiem”.

Łatwo zgadnąć, o co chodzi - wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia. Można by się wzdrygnąć od takiego spojrzenia. Nie ma lepszej ochrony towaru. Właścicielka Pearl myśli w ten sam sposób. Twierdzi, że kot mieszka z nimi już siódmy rok. Ciągle zabierają zwierzaka ze sobą na pole, gdzie zbierają arbuzy, a następnie zabierają go na targ - to prawdziwa praca w pełnym rozkwicie. Kot jest przyzwyczajony do takiego codziennego życia. Na farmie uważnie monitoruje zbiórkę arbuzów, a na rynku - bezpieczeństwo towarów.

Właścicielka mówi, że nie boi się nieobecności przez kilka minut, ponieważ wie na pewno: Pearl nie pozwoli nieuczciwym ludziom po prostu się ukryć. Żartobliwie zauważa, że Pearl wolałby raczej rzucić się na kogoś, kto wychodzi bez zakupu niż na stałych klientów i tych, którzy docenią zarówno produkt, jak i jego (kocie) piękno.

Rzeczywiście, trudno przejść obok takiego strażnika.

Pearl zawsze zachowuje twarz - w pracy, z przyjaciółmi i na wakacjach. Surowość to styl życia.

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

Główne zdjęcie: tourister.ru