Spójrz tylko na tego psa! Nazywa się Neno. Jeszcze do niedawna był w depresji i wielkiej rozpaczy. Po prostu nie wiedział co robić, bo jego właściciel którego tak bardzo kochał, przywiózł go do schroniska dla zwierząt. Zostawił go samego w obcym środowisku i wśród obcych ludzi. Okazało się też, że Neno był chory, czuł się okropnie. Jedyne co mógł robić, to skomleć żałośnie i całym swoim wyglądem pokazywać jaki jest smutny.

foto: mimimetr.me

Nikt nie wiedziałby o tak głębokich uczuciach zwykłego psa, gdyby nie wolontariuszka schroniska dla zwierząt, młoda dziewczyna imieniem Paige King. Widząc jak pies cierpi, nakręciła filmik, aby pokazać wszystkim, jak silne mogą być uczucia zwierzęcia. Aktywistka opublikowała nagrane wideo w sieciach społecznościowych. Na filmie możesz nawet zobaczyć biedne zwierzę ze łzami w oczach! Czy nie żal ci tego przystojniaka?

Film, który opublikowała Paige King, obejrzały setki tysięcy ludzi w ciągu zaledwie kilku dni. Wśród nich była kobieta w średnim wieku, Laura Rogers. Widząc jak biedne zwierzę cierpi, Laura szlochała całą noc, a następnego ranka zadzwoniła do szefa i powiedzaiała że jest chora. Pojechała do schroniska, aby zabrać psa do siebie. Jak się później okazało, Neno chciało już zabrać kilka osób, ale ostatecznie nikt się nie zdecydował na to, ponieważ był chory.

foto: mimimetr.me

Laura zabrała biednego czworonożnego przyjaciela do weterynarza, który zdiagnozował u Neno wiele problemów, od kleszczy po choroby tarczycy. Nie było to łatwe, ale kobieta zaczęła leczyć psa. Po kilku miesiącach Neno poczuł się lepiej! Neno okazał się bardzo bystrym, inteligentnym, kochającym i delikatnym psem, który po prostu uwielbia się bawić! Laura Rogers założyła nawet stronę w sieciach społecznościowych, na której rzekomo w jego imieniu pisze humorystyczne posty pełne radości i miłości do życia.

foto: mimimetr.me

Najwyraźniej Neno jest teraz bardzo szczęśliwy. Dorósł i stał się znacznie silniejszy. Po długim czasie smutku, depresji i chorób ten czworonożny przyjaciel w pełni zasługuje na szczęście, radość i miłość!

Możemy tylko cieszyć się kolejnym ocalonym życiem!

Główne zdjęcie: mimimetr.me