Wynika to z faktu, że nie każdy przy podejmowaniu decyzji kieruje się wyłącznie logiką. Wiele ukrytych związków jest niedostrzegalnych, ale wyczuwalnych gdzieś na poziomie podświadomości. A ci, którzy wiedzą, jak słyszeć te ciche sygnały, są znacznie skuteczniejsi niż inni.

Panna

Uważa się, że Panny polegają głównie na logice. To nie jest do końca prawdą. Tyle, że Panny są bardzo dobrze zorientowane w swoich możliwościach, zdolnościach i doznaniach, dzięki czemu doskonale słyszą swój wewnętrzny głos. I mogą dopasować logiczne i ogólnie spójne uzasadnienia do jego rady. Dlatego Panny prawie zawsze osiągają znaczący sukces w życiu.

Baran

Baran rozwinął ten szósty zmysł, który pomógł naszym przodkom przetrwać, gdy wokół żyło wiele różnych drapieżników. Baran wyczuwa wszelkie niebezpieczeństwo i ryzyko dla ich zdrowia. Inną rzeczą jest to, że dla nich służy jako wyzwalacz do natychmiastowej reakcji. Czasami agresywnej, ale prawie zawsze odpowiedniej. I ratującej życie. Dlatego Baran dobrze zna sie na ludziach i radzi sobie z sytuacją przy minimalnej ilości informacji. Oczywiście sprawy mogą się nie udać, ale Baran z pewnością najmniej przez to ucierpi.

Ryby

W przypadku Ryb działa klasyczna intuicja. Bardzo mało posługują się logiką - głównie po fakcie, ale jednocześnie działają skutecznie i bardzo racjonalnie. Ponadto intuicja Ryb pomaga im zrozumieć ludzi. Czasami dochodzi do konfliktu z emocjami, których Ryby doświadczają wobec niektórych osób. Niestety, emocje prawie zawsze wygrywają. Ale Ryby są nadal gotowe na to, że nie wszystko pójdzie tak, jak chcą.

Bliźnięta

Bliźnięta szybko myślą. Tak szybko, że nawet nie zawsze zdają sobie z tego sprawę. Jest pytanie - jest odpowiedź. Wypadają pośrednie etapy myślenia. Oszczędza to dużo czasu, którego Bliźniętom zawsze brakuje. Możemy więc powiedzieć, że intuicja Bliźniąt jest pochodną ich własnej silnej i szybkiej logiki. Jednak ich intuicja tak naprawdę nie pomaga im w zrozumieniu ludzi.

Wodnik

Wodniki są biegli w łączeniu zarówno tradycyjnego analitycznego myślenia, jak i intuicji. Problemy zaczynają się, gdy oba te „narzędzia” wytwarzają sprzeczne dane. Następnie Wodnik gubi się i wybiera taktykę wyczekiwania - zmiana sytuacji przechyli szalę na korzyść jednego z wyborów. Dlatego działają raczej powoli, ale jeśli już zaczęli, to na pewno odniosą sukces.

Główne zdjęcie: volkovysk.by