Życie z osobą z innego kraju jest trudne, ale interesujące. A jak wygląda codzienność i córka pary, która jest razem, mimo że urodzili się na różnych kontynentach?

Mogą o tym opowiedzieć Ci, którzy śledzą życie CJ i Lee Thu Fong. CJ to zrównoważony i spokojny facet z Nigerii, który prowadzi własny kanał na YouTube. Mówi doskonale po angielsku i jest komentatorem sportowym.

foto: lemurov.net

A jego ukochana jest pochodzenia wietnamskiego. O CJ'u dowiedziała się dzięki ojcu: pokazał jej mecz, który komentował mężczyzna, podziwiając jego poziom angielskiego. Dziewczyna nie była pod wrażeniem. Ale po chwili para spotkała się w rzeczywistości.

foto: lemurov.net

Urok CJ'a i temperament Lee Fong pomogły im szybko się w sobie zakochać i dogadać. Dziewczyna nie od razu zorientowała się, że wiedziała już o istnieniu faceta dzięki swojemu ojcu...

foto: lemurov.net

Początkowo związek pary był trudny. CJ był taktowny i wyrozumiały, jak to tylko możliwe, ale dziewczyna nie spieszyła się docenić jego impulsów. Udało mu się jednak zdobyć serce orientalnej piękności, więc ich historia miłosna zakończyła się nie rozstaniem, jak mówiły złe języki, ale ślubem.

foto: lemurov.net

Najpierw nowożeńcy pojechali do ojczyzny męża. A potem wrócili do Wietnamu i kupili własny dom. Pojawiła się w nim długo wyczekiwana córka. Dziewczynka ma niezwykły, ale niesamowicie piękny wygląd. Jednak nie wszyscy we Wietnamie są lojalni wobec dzieci z małżeństw międzyrasowych i ogólnie wobec takich związków.

foto: lemurov.net

Jednak to wcale nie przeszkadza parze. Na pytanie o stosunek innych do ich rodziny młoda mama odpowiedziała: „Ludzie nie rozumieją, że kolor skóry nie ma znaczenia. Liczy się to, kim jest człowiek, jaki jest jego wewnętrzny świat”.

Główne zdjęcie: lemurov.net