Astrolodzy uważają, że określone cechy osobowości pewnego człowieka są obecne w nim od momentu urodzenia. Co więcej, przyczyną tego jest nie tylko jego znak zodiaku, ale także żywioł. Eksperci określili najsilniejszy znak każdego żywiołu.

Wśród przedstawicieli żywiołu Ognia najpotężniejszy jest Strzelec. Zawsze dokładnie wie, czego chce od życia. Również wie, w jaki sposób może osiągnąć to, co zaplanował. Jest to bardzo stabilny znak zodiaku. Rzadko poddaje się na różnego rodzaju prowokacje. A różne wezwania życiowe jedynie go wzmacniają. Na wszystkie problemy i trudności jest przygotowany, reaguje bowiem z uśmiechem. Jego siła tkwi w niewyczerpanej energii i optymizmie oraz w umiejętności nadawać szybką i obiektywną ocenę sytuacji, która zaistniała. Może i umie znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji.

Koziorożec wśród znaków zodiaku żywiołu Ziemi jest najpotężniejszy. Ma silną wolę. Jeśli widzi przed sobą cel, to nie widzi przeszkód w jego osiągnięciu. Inni mogą tylko pozazdrościć jego umiejętności podejmować różnego rodzaju decyzję. Jest także bardzo konsekwentny.

Wśród przedstawicieli żywiołu Powietrza najpotężniejszym duchem jest Wodnik. Nigdy się nie zraża i dzięki swojej intuicji zawsze znajduje właściwe rozwiązania. Poza tym ma pozytywne spojrzenie na świat i dąży do wewnętrzenj harmonii.

Wreszcie najpotężniejszym znakiem zodiaku wśród przedstawicieli żywiołu Wody są Ryby. Astrolodzy uważają, że pod względem zachowania hartu ducha są uważane nie tylko za najsilniejszych w swoim żywiole, ale także w całym kręgu zodiakalnym. Ryby mogą długo unosić się w chmurach i tworzyć nierealistyczne plany, ale nigdy nie przegapią okazji, aby odpowiednią sytuację wykorzystać w swoim celu. Ten znak zodiaku cierpliwie znosi wszelkie przeciwności i długo czeka na swój najlepszy czas. Lecz jest najpotężniejszym znakiem zodiaku poprzez praktykowanie cnót chrześcijańskich, bowiem osoba spod tego znaku umie kochać, zawsze ma nadzieję oraz odznacza się silną wiarą.

Główne zdjęcie: google.com