Bardzo często musisz działać w warunkach braku informacji, kiedy po prostu nie wiesz, na czym polegać. I w takich sytuacjach ratuje tylko niesamowita intuicja, która jest znacznie trudniejsza do rozwinięcia niż logika. Ale w przypadku niektórych znaków zodiaku nie stanowi to problemu.

Skorpion

Być może jeden z nielicznych znaków zodiaku, który ma jednocześnie rozwiniętą logikę i intuicję. Co prawda tylko w dość wąskim kierunku - praktyczna korzyść dla samego Skorpiona. Nie wahając się potrafią określić najkorzystniejsze strategie zachowania i komunikacji z innymi ludźmi, z łatwością opanowują dodatkowe narzędzia wyostrzające ich intuicję, takie jak przepowiadanie przyszłości i prorocze sny, a także wcale nie są zaskoczeni tym, co jest absolutnie niemożliwe z punktu widzenia zdrowego rozsądku.

Robią, śmieją się też z innych, którzy po prostu nie potrafią wykonać tego samego. Albo się nie śmieją, ale pomagają znaleźć drogę, żeby pozyskać dodatkowego dłużnika. A co jest również korzyścią. Ponadto Skorpiony zawsze wiedzą, kiedy ryzyko nie jest żadnym ryzykiem, niezależnie od tego, co mówi logika w tej kwestii.

Strzelec

Dla Strzelca wszystko jest dość skomplikowane. Domyślnie nie mają intuicji. Istnieje silne pragnienie, aby wszystko było dokładnie tak, jak tego chcą. I dopiero z czasem i po długotrwałej pracy nad sobą uczą się od samego początku chcieć dokładnie tego, co powinno się wydarzyć.

Jednak, aby rozwinąć intuicję do poziomu jasnego zrozumienia, kiedy lepiej nie wychodzić z domu bez parasola, a kiedy nawet pomimo chmur można go zostawić na wieszaku, nie mogą. Ponieważ to nonsens i drobiazg, niegodny uwagi Strzelca. Ale przewidzieć, która inwestycja pieniędzy przyniesie największe korzyści - do tego już są zdolni.

Ryby

Ryby mają fenomenalną intuicję, ale tylko w sprawach dotyczących relacji międzyludzkich. W tym kierunku są mistrzami - od razu wiedzą, co komu powiedzieć, jak na kogo wpłynąć, jak zrobić dobre wrażenie. Ale nigdy nie wiedzą, jak rozwinie się nowa znajomość i czy będzie przydatna.

Niestety, praktyczne zastosowanie intuicji przez Ryby nie jest zbyt udane. Choćby dlatego, że ich przewidywania są niezwykle krótkotrwałe. Nie mogą patrzeć na odległe perspektywy, bez względu na to, jak dochodowe są. To jest przydatne dla relacji osobistych, ale do pracy nie koniecznie...

Główne zdjęcie: volkovysk.by