Przedstawiciele niektórych znaków zodiaku wiedzą, jak się zaprezentować i sprawić dobre wrażenie na płci przeciwnej, która natomiast musi starać się nie odstraszyć potencjalnego partnera, lecz podbić jego serce.

Opisanym znakom zodiaku powierza się serce wraz z losem i pinem do karty bankowej. W trudnym momencie życia również dzwonią do nich z prośbą o pomoc.

Byki pochłonięte swoją pasją są gotowe na wszystko. Rzadko się zakochują, a jeśli już, to trafnie. Są to bardzo udomowione osoby, które oczarowują luźną atmosferą podczas randki u siebie w domu.

Trudno jest oprzeć się ich bezczelności, kiedy porywa ich zainteresowanie osobą płci przeciwnej.

Osoby spod tego znaku mają naturalną atrakcyjność i potrafią z niej korzystać. Często dają z siebie wszystko, aby za wszelką cenę osiągnąć cel, oddając się miłości z niepohamowaną pasją.

Jednak Byki litują się na podbitym sercem – dawni partnerzy rzadko są opuszczani, pozostając z nimi w przyjaznych stosunkach.

Byki sami boją się być porzuceni, więc sprawdzają partnera w ten sposób. Jeśli ich zdaniem związek się wyczerpał, kończą związek jako pierwsi i wyruszają w poszukiwanie nowych przygód.

Lwy są przyzwyczajone do podbojów, wkładają dużo wysiłku, szukając odpowiedniego partnera. Trudno odmówić takim ślicznotkom i przystojniakom.

Osoby spod tego znaku idealizuj swoich partnerów, okazując posłuszeństwo i pokorę. Starannie chronią swoją rodzinę, ale nieustannie rozglądają się po stronach, nawet lata nie stanowią im w tym przeszkody.

Lwy często muszą wybierać, ponieważ ludzie w nich się zakochują. Nie mając czasu na poznanie partnera do końca, Lwy mogą szybko dać się ponieść emocjom i przejść do następnego.

Osoby spod tego znaku umieszczają na swoich stronach w sieciach społecznościowych status „wolny”, a ludzie często myślą: „To moja jedyna miłość”.

Jednak Lwy sami są oszukani w wyborze, oszukują też wybranego partnera, pisząc się na kolejną przygodę romantyczną. Tacy ludzie potrafią zaczarować, pięknie wymyślać.

Wagi nie mogą obejść się bez fanów, mają ciągłą chęć zachwycania i szokowania innych. To przyciąga partnerów w każdym wieku.

Osoby spod tego znaku lubią nie tylko być kochane, ale także sami poddawać się namiętności, nagradzając ukochaną osobę.

Wagi nieustannie poszukują nowych relacji, aby znaleźć odpowiedniego sojusznika lub zaistnieć w oczach stałego partnera.

Te romantyczne natury, wiedzą, jak stworzyć magię pierwszych randek – ważne jest, aby robiły one duże wrażenie.

Mężczyźni zabiegają o względy swoich wybranek, dają luksusowe bukiety, kupują drogie prezenty, potrafią się popisywać. Dziewczyny nalegają na kolacji tylko w drogiej restauracji.

Waga umiejętnie pokazuje swoje cechy charakteru tylko z pozytywnych stron, dodając nieco pikanterii, nieco upiększając rzeczywistość. Randki z nimi odbywają się jak w powieściach, tak bardzo prawdopodobnych, że partnerzy zaczynają wierzyć w idealny związek.

Trudno oprzeć się urokowi Wodnika. Często zaczynają szukać partnera, ponieważ wiedzą, czego chcą, ale są niezadowoleni z rzeczywistości. Osoby spod tego znaku potrafią dobrze rozumieć innych ludzi.

Komunikowanie się, nawiązywanie relacji z przedstawicielami tego powietrznego znaku jest bardzo niezwykle. Wodnicy przyciągają uwagę otaczających swoją szeroką wiedzą, duchowością, rozumieniem ludzkich słabości.

Zrozumienie Wodnika może zająć całą wieczność. Otworzyć się i wykazać się należy w krótkim czasie, w przeciwnym razie związek będzie bezcelowy i nagle się skończy.

Próbując oczarować, Wodnik nie oszczędza na komplementach i nieustannie podziwia swego partnera.

W utrwalonym związku ten znak zodiaku obsypuje partnera pasją i miłością. Jednak nawet będąc w silnym i szczęśliwym małżeństwie, Wodnik flirtuje z płcią przeciwną, utwierdzając się w oczach innych.

Główne zdjęcie: google.com