Często zdarzają się osoby, które jakby samą swoją obecnością pogarszają sytuację i wywołują skandale. Wszystko to nie bez powodu - takie osobowości są dosłownie obciążone negatywnością. Po mistrzowsku udają urocze, ale tak naprawdę tylko czekają na odpowiedni moment, aby wzbudzić emocje.

Wszyscy myślą, że Waga jest bardzo zrównoważoną osobą. W rzeczywistości często potrzebują dokładnego wstrząśnięcia, aby zdominować innych, zmiażdżyć wszystkich swoją opinią. Nie wykazują aktywnej agresji, ale jeśli w pobliżu ktoś jest chory, to Waga jako pierwsza biegnie z pomocą, absorbując emanowaną negatywność. Przede wszystkim wolą przedstawicieli własnego żywiołu - powietrza.

Lwy - te wielkie koty nie ukrywają nawet, że polują na negatywne emocje innych ludzi. Otwarcie prowokują ludzi bez uciekania się do żadnych sztuczek. Jeśli chce być dla kogoś niegrzeczny, Lew nie będą oszczędzać się w wyrażeniach. Bomby emocjonalne, takie jak Strzelec, to ich ulubione ofiary.

Nie jest tajemnicą, że Skorpiony są mistrzami manipulacji. Uwielbiają być w centrum wydarzeń, kiedy inni cierpią, i zawsze chętnie się do tego przyczyniają. Ci ludzie wolą oglądać wyjątkowo ciężkie filmy. Bliźnięta i Wodnik, jak magnes, przyciągają do siebie przedstawicieli tego znaku.

W przypadku Raka sytuacja jest nieco inna. To znak wodny, a Raki same w sobie są emocjonalne, więc nie muszą szukać ofiar. Wolą otaczać się grupą zrównoważonych ludzi i karmić się ich rzadkimi emocjami. Najczęściej Raki przyciągają neutralne Koziorożce i Byki.

Ryby również uwielbiają delektować się czyjąś energią, ale sami często ulegają wpływowi wampira. Przedstawiciele tego znaku są w stanie naładować innych swoimi emocjami, ale jeśli pozostanie bardzo mało energii, zamkną się w sobie. Ryby wolą towarzystwo własnego znaku, nie lubią innych, chociaż tego nie okazują.

Baran - nie potrzebuje emocji innych ludzi, czasami jego własne są w pełnym rozkwicie i nie jest jasne, jak się ich pozbyć. Potrzebuje pieniędzy i lojalności swojego partnera. Baran żyje według własnych zasad i próbuje narzucić je innym. Wolą na przykład przedstawicieli neutralnych znaków, Koziorożców i Byków. Szczególnie emocjonalny Baran dąży do wampirów energetycznych, takich jak Lew i Waga.

Panny są wampirami w całości, mają bzika na punkcie kłótni, skandali, intryg i śledztw. Mają silną empatię, ale czasami są agresywni. Programy typu Trudne sprawy są dla nich jak bułka z masłem.

Koziorożce to neutralny znak. Nie interesują ich huśtawki emocjonalne, zarabiają pieniądze. Uwielbiają łatwą, swobodną komunikację i oddają dokładnie tyle energii, ile mogą dostać w zamian. Jedyne, Koziorożce są bardzo drażliwe, często są wykorzystywani przez Lwa i Skorpiona.

Byk jest słaby w wyrażaniu emocji i potrzebuje stałego pożywienia. Zawsze szukają osób słabszych od siebie, aby okresowo sprowokować ich do konfliktów. Jednocześnie sami są dość zamknięci i nie dzielą się swoimi małymi rezerwami energii.

Bliźnięta i Wodniki. Znaki te są podobne i doskonale się uzupełniają. Bliźnięta nie wiedzą, jak właściwie zarządzać swoją energią i marnują ją bezmyślnie. Tworzą, całkowicie poddając się procesowi. Potem chodzą zdruzgotani i szukają energii od bliskich. Pomimo pozornej towarzyskości i radości, w głębi Bliźnięta może być bardzo samotni.

Wodniki są monogamiczne i szukają stabilności, ale często są rozczarowani swoim wyborem. Nie potrzebują emocji innych ludzi, a jeśli coś się wydarzy, pójdą tylko do ukochanej osoby na doładowanie, w innych przypadkach mogą wywołać skandal. Wodniki wolą odosobnienie, ponieważ wcześniej czy później zdają sobie sprawę, że ludzie wokół nich tylko je niszczą.

Strzelec jest żarłoczny pod względem emocji, ale w razie potrzeby może sobie poradzić samodzielnie. Celowo nikogo nie prowokują i chętnie dzielą się własną energią, która przyciąga do nich wampiry energetyczne. Potrafi budować dobre relacje z Lwem i Bliźniętami. Czasami Strzelec przyciąga Barana z powodu podobieństwa temperamentów.

Główne zdjęcie: google.com