Włoska luksusowa marka Gucci zaprezentowała swoją wersję męskiej garderoby, która w pełni odpowiada wszystkim trendom mody, w tym kulturalnym, politycznym i ekonomicznym. To znaczy tak wszechstronny strój, który nie da się skrytykować nawet najbardziej postępowym ludziom.

Nie, to nie jest żart. To najbardziej postępowa rzecz w świecie modnej odzieży męskiej! Cóż, tak mówią.

foto: lemurov.net

Kiedy przez całe życie marzyłeś o zostaniu modelem, a potem nagle pożałowałeś

foto: lemurov.net

Pomysł jest prosty i elegancki, jak cała filozofia strefy euro. Mężczyźni, dlaczego są tak złośliwi i niepoprawni? Ponieważ tradycyjnie są zmuszani do noszenia ubrań, które podkreślają ich męskość, brutalność, a nie zdolność do płaczu z powodu lub bez powodu. A więc, pomyślano w Gucci, jeśli uwolnimy ich od tych „toksycznych ubrań”, to ożywią się i wszystko się ułoży! To nie są moje słowa, ale wolne tłumaczenie tego, co jest napisane na oficjalnej stronie.

Sukienka męska, której nie należy mylić z dziewczęcą

foto: lemurov.net

Projektanci podkreślili, że w dzieciństwie chłopcy mają bardzo ograniczony wybór rodzajów odzieży, w przeciwieństwie do dziewcząt. I tak teraz marka zaprasza ich do powrotu do dzieciństwa, ale z nowymi możliwościami! W stroju Gucci można zauważyć nostalgię za postaciami takimi jak Piotruś Pan i Pippi Pończoszanka i jest praktycznie podarty i poplamiony w odpowiednich miejscach, więc klienci nie muszą się martwić. Widzisz, teraz noszenie i rozrywanie ubrań nie jest męską sprawą.

foto: lemurov.net

Cóż, na przekąskę, dla tych, którzy nadal mają wątpliwości, solidna cena - 1900 euro! Żeby zrozumieć, że wszystko jest poważne.

Główne zdjęcie: lemurov.net