Włosy Magdy Gessler przez wiele lat wzbudzały tyle samo emocji co występ restauratorki w "Kuchennych Rewolucjach”. Jednak na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Gessler na portalach społecznościowych widać nie burzowe loki, a proste blond włosy.

View this post on Instagram

Dobranoc ..,, kochani .. #mg

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Magda Gessler lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Podczas gdy restauratorka od lat jest wierna swojej kontrowersyjnej burzy loków, wierni fani z pewnością wiedzą, że nie zawsze miała kręcone włosy. Magda była niegdyś zwolenniczką prostych fryzur, a po latach postanowiła przypomnieć fanom tamtych czasów, zamieszczając na swoim profilu Instagram naturalne zdjęcia. Wywołało to duże poruszenie.

Magda Gessler ma wielu fanów. Od ponad 10 lat prowadzi "Kuchenne Rewolucje", które pomogły jej zdobyć sympatię publiczności. Swoimi niezwykłymi metodami pomaga upadającym restauracjom wrócić do ich rozkwitu i tym samym zwiększyć świadomość kulinarną Polaków. Pokazuje nam, jakich produktów powinniśmy używać i jak je gotować, aby żywność była pyszna i zachowywała wszystkie swoje wartości.

Jej cechą wyróżniającą jest charakterystyczna burza loków, która nie przeszkadza restauratorowi w pracy w kuchni. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że naturalne włosy Magdy Gessler są cienkie i słabe, a loki zawdzięczają stylistom. Restauratorka zaprzeczyła plotkom. W wielu wywiadach podkreślała, że swój wygląd zawdzięcza w całości naturze i nie ma nic wspólnego z chirurgią plastyczną.

Fani to doceniają. Jej konto Instagram jest bardzo popularne. Ostatnio powiedziała dobranoc obserwatorom, pozując w swoich naturalnych, prostych włosach. Komentarze posypały się.

"Kochanie, kocham cię bez makijażu. Masz taką piękną cerę", "wyglądasz jak nastolatka", "piękna, naturalna", "piękna księżniczka"! Nie ma wystarczająco dużo słów, aby opisać swoje piękno i dobrą aurę"- pisali fani.

Główne zdjęcie: plotek.pl