W życiu trafiają się różni ludzie – każdy z własnymi cechami osobowości, nawykami i manierami. Wcale nie ze wszystkimi czujemy się dobrze, i to w porządku. Niemniej jednak, jeśli tego wymaga sytuacja, możemy dostosować się niemal do osoby, wybierając odpowiedni ton komunikacji.

Są jednak tacy, z którymi komunikacja czasami przypomina tortury: szydercy, sarkastyczni, zjadliwi – zawsze prowokują swojego współrozmówcę do wybuchu złością lub zmieszania, a ich żarty czasem nawet obrażają.

Astrologowie wyróżniają trzy znaki zodiaku, których przedstawiciele mają zły charakter i nie wiedzą, kiedy należy trzymać usta na kłódkę.

Przedstawiciele konstelacji Panny to właśnie najbardziej notoryczne drwiacze. To od Panny możesz spodziewać się najbardziej obrzydliwych komentarzy w sieciach społecznościowych. W dodatku są hybrydami złości na pół ze zjadliwością, która nie tylko doprowadza do furii, ale też wykańcza.

Bliskim tych ludzi można tylko współczuć. Jeśli zdenerwujesz osobę spod znaku Panny, będzie ona podążała za tobą jak ogon i robić kpiny ze wszystkiego, co robisz.

Nie jest łatwo ich zadowolić – zawsze znajdą coś, do czego mogą się przyczepić, więc nie da się uniknąć złośliwych uwag.

Sytuację pogarsza szczególna cecha Panny – ma ona wyjątkową spostrzegawczość. Jeśli już zdecydowałeś zmienić swojego współmałżonka, krewnego lub kolegę w doskonałość, lepiej uciekaj – najmniejszy Twój błąd zostanie zauważony i użyty przeciwko Cibie.

Osoby urodzone w konstelacji Skorpiona uwielbiają robić złość. Skorpiony mają swoje własne zasady i moralność.

Gdy obrażają osobę złośliwymi uwagami, nie dręczą ich wyrzuty sumienia. W ich własnych oczach Skorpiony są nieomylni, wszystko im wolno, często mówią brzydkie rzeczy bezpośrednio w twarz rozmówcy, niektórzy myślą, że był to tylko żart, jednak Skorpiony naprawdę traktują współrozmówcę za bezwartościową postać.

Natomiast z samych Skorpionów nikomu nie wolno robić żarty – wyleją na winowajcę swoją truciznę jak lodowata woda z węża. Ponadto Skorpiony są mściwymi ludźmi, którzy długo pamiętają, że ten ktoś jest u nich podpadnięty.

Już dawno zapomnisz o incydencie, a osoba spod tego znaku będzie cierpliwie czekać na moment, w którym boleśnie ugryzie Cię złym sarkazmem. I w porządku, jeśli złośliwość przedstawicieli tej konstelacji miała jakiś dobry cel, natomiast często jest ona stosowana tylko po to, aby zranić innych.

Ludzie spod znaku Strzelca mają charakterystyczną cechę – pewną niegrzeczność w komunikacji i zachowaniu, ale nie jest to spowodowane złością. Strzelec może pochopnie wypowiedzieć wszystko wprost, a ich język jest ostry, jednak nie powinieneś się na nich obrażać.

To właśnie oni słusznie krytykują sprawę, zawsze oferując alternatywne rozwiązanie. Pomogą Ci osobiście, jeśli będziesz potrzebować pomocy w zrobieniu, naprawieniu, wyczyszczeniu czegoś – tam, gdzie asystent jest fizycznie potrzebny. Strzelcy żartują tylko po to, żeby praca przebiegała sprawniej.

Strzelec zachowuje się nieco bardziej spokojnie w mało znajomym towarzystwie, ale w gronie przyjaciół ich język staje się całkowicie bez kości. Uważają siebie za bardzo rozkosznych, wydaje im się, że zachowują się zrelaksowanie i całkiem przyjemnie.

Najczęściej otaczający ich ludzie ulegają ich urokowi i nie zawsze dowcipy są im wybaczane. Nie zaleca się obrażania przedstawicieli tego znaku – mogą być tak źli, że moralnie zniszczą sprawcę jedynie szyderczym słowem.

Główne zdjęcie: google.com