Większość kobiet robi wszystko, aby stać się najlepszą wersją siebie: chodzą do salonów kosmetycznych, ćwiczą na siłowni, dużo czytają, aby być inteligentnymi, silnymi, samowystarczalnymi i ciekawymi rozmówczyniami. Kobieta staje się wspaniałą gospodynią domową, niezależną finansowo, seksowną itp.

Ale nawet taka idealna kobieta pod każdym względem może mieć problemy na froncie osobistym. Ale ta druga, która nie stara się być lepsza niż jest, ma tłum wielbicieli. Dlaczego tak się dzieje?

Faktem jest, że kobiety często robią głupie rzeczy, nawet o tym nie myśląc. W ten sposób upokarzają się w oczach mężczyzny.

Przyjrzyjmy się bliżej tym działaniom.

„Czepiają się szyi”

To straszne, gdy kobieta jest zbyt nachalna.

Kobiety uciekają przed obsesyjnymi mężczyznami i odwrotnie.

Kiedy nawet piękna, inteligentna i miła kobieta zaczyna wisieć na jego szyi, wszystkie jej cechy są pomnożone przez zero. Chce się tylko uciec bez względu na wszystko. Nieustannie dzwoniąc do swojego lubego, oferując codzienne spotkania - poniżasz siebie i stoisz o krok niżej niż mężczyzna. A w związku wszyscy powinni mieć równe szanse.

Nieuzasadniona zazdrość

Zwykle ta cecha bardziej objawia się u mężczyzn, ale ostatnio wszystko stało się tak pomieszane, że prawie co druga kobieta jest z natury bardzo zazdrosna. To zrozumiałe, bo wokół jest tyle pięknych, inteligentnych i wykształconych kobiet.

Ale z drugiej strony mężczyzna spotyka się z tobą, spaceruje i spędza z tobą czas. A kiedy kobieta robi scenę nieuzasadnionej zazdrości, bardzo ją to poniża w oczach mężczyzny.

Kiedy spotykam zazdrosną kobietę, od razu pojawiają mi się w głowie pytania: „Dlaczego jest zazdrosna, jeśli nie dałem powodu? Czy uważa, że ​​jest gorsza / brzydsza / głupsza od drugiej? Czy ona tak uważa, czy naprawdę jest gorsza od drugiej? Dlaczego jest taka niepewna siebie?"

Zapomina o swoich głównych zasadach lub nie ma ich wcale

Czasami trzeba poddać się mężczyźnie, być mądrzejszą, załagodzić konflikt, ale niektóre kobiety biorą to dosłownie. Nie mają własnego kręgosłupa i dlatego robią wszystko, co powie im mężczyzna.

Przebaczają niewierności męża, które się od czasu do czasu powtarzają. Znoszą złe traktowanie. Takie kobiety nie mogą powiedzieć, czego nie lubią. Ale też nie mogą odejść. Nie mają wewnętrznej siły, by odmówić mężczyźnie i powiedzieć „nie”.

Niestety w naszych czasach życzliwe kobiety jak Kopciuszek nie są doceniane. Ale złe, które natychmiast wyznaczają swoje granice, są bardzo popularne.

Główne zdjęcie: google.com