Najbardziej niefortunne znaki zodiaku

Nasze szczęście zależy od wielu czynników. Najczęściej to są zdrowie, rodzina i pieniądze. Nie zapominajmy jednak, że wiele zależy od tego, jak postrzegamy świat i jakie wydarzenia są w naszym życiu. W zależności od naszego podejścia do życia i naszego charakteru będziemy albo smutni i załamani, albo zmotywowani do walki i zmian w naszym życiu. Ludzie spod poniżej wymienionych znaków zodiaku należą do pierwszej grupy osób. Zawsze są nieszczęśliwi.

Panna

Osoby spod znaku zodiaku Panny żyją w ciągłym napięciu. Lubią obciążać się problemami, a także czują się odpowiedzialni za cały świat. W tym stanie normalne funkcjonowanie w codziennym życiu staje się bardzo skomplikowane. Ludzie spod tego znaku zodiaku uwielbiają wcielać się w rolę męczenników i ofiar. Są przekonani, że muszą na przykład poświęcić się dla innych. Często po prostu nie potrafią cieszyć się życiem ani w żaden sposób nie umieją o siebie zadbać. Wolą żyć, będąc obciążonymi problemami całego świata i ciągle poddawać się umartwianiu. Panna – to dotknięty perfekcjonizmem człowiek. Nie jest w stanie dostrzec niczego dobrego wokół siebie. Dlatego czuje się sfrustrowany oraz nieszczęśliwy. Chociaż Panny są także bardzo ostrożni i sumienni, jednak nie potrafią zaprowadzić ład i porządek w swoim życiu. Chociaż bardzo się starają, ciągle nie udaje im się osiągnąć wyniki.

Rak

Osoby spod tego znaku prawie nigdy nie są szczęśliwe. Raki to są osoby, którym przesądy determinują życie. Ciągle widzą czarne chmury na niebie, a częste kłopoty i wezwania są stawiane przed nimi. Co więcej, są bardzo niepewni siebie. Mają wiele wątpliwości co do swoich kwalifikacji lub do własnego wyglądu zewnętrznego. Bardzo niska samoocena wywiera destrukcyjny wpływ na ich samopoczucie. Są podatni na zachowania prowadzące do uzależnień, co sprawia, że czują się jeszcze bardziej nieszczęśliwi. Cierpią również z powodu tego, że są pozostawieni w cieniu, choć nikt nie może zaprzeczyć, że sami sobie winni. Rak ciągle czuje się niezrozumiany przez innych oraz także niedoceniany.

Raki bardzo nerwowo reagują na każdą krytykę, a także źle znoszą zwracanie im uwagi. Często traktują to jako osobistą zniewagę. Nawet całkowicie neutralne słowa potrafią zinterpretować tak, aby mieć prawo się obrazić.

Ryby

Ryby to osoby z wysoką wrażliwością, które również należą do najbardziej nieszczęśliwych ludzi. A dzieje się tak dlatego, że są bardzo egocentryczni. Ciągle analizują przeszłe wydarzenia oraz każdą aktualną sytuację życiową. Są bardzo krytyczni wobec siebie. Osoby spod tego znaku zodiaku są również niezwykle skryte, także trudno im nawiązać relacje partnerskie, jak również znaleźć dobrych przyjaciół. Dlatego czują się bardzo samotni. Wszystko te elementy sprawiają, że są nieszczęśliwi w życiu.

Główne zdjęcie: google.com