Młoda dziewczyna własnoręcznie uszyła suknię balową. Jej dzieło zostało uznane za najpiękniejszą suknię balową na świecie.

Suknia balowa 17-letniej uczennicy mieszkającej na Filipinach przyniosła jej sławę na całym świecie. Ciara Gar sama wymyśliła, wykonała wzór, uszyła i pomalowała swoją suknię balową.

Fakt, że taka młoda dziewczyna wykonała taką pracę, jest po prostu imponujący. Oczywiście Ciara otrzymała pomoc od matki. Jednak dziewczyna wykonała większość pracy sama. Ciara przestudiowała podręczniki z szycia oraz korzystała również z wielu zaleceń w Internecie i zrobiła to.

Ciara włożyła dużo pracy w swoją sukienkę, a w wyniku otrzymała sukienkę godną księżniczki. Ta sukienka nie tylko zachwyciła wszystkich na studniówce, ale także uczyniła dziewczynę sławną na całym świecie.

Ciara została zainspirowana przez swoją mamę. Dziewczyna naprawdę lubi historię o Harrym Potterze, w szczególności Wydział Slytherin. Dlatego jej sukienka jest wykonana w tak niecodziennych kolorach – zielonym i pomarańczowym. Te kolory uosabiały osobowość dziewczyny.

foto: leafclover.club

Wszystko zaczęło się od małego szkicu i wzoru.

foto: leafclover.club

Potem dziewczyna i jej matka kupiły materiał, biżuterię i przez miesiąc szyły z mamą części szerokiej spódnicy. Nie było to łatwe, w końcu taka praca jest bardzo żmudna i długa.

foto: leafclover.club

foto: leafclover.club

foto: leafclover.club

Po uszyciu sukienki Ciara spędziła kolejny tydzień na ręcznym malowaniu spódnicy.

foto: leafclover.club

Oto co wyszło w końcu. Koledzy dziewczyny po prostu nie mogli uwierzyć własnym oczom.

foto: leafclover.club

Ciara udostępniła swoje zdjęcia w tej sukience w sieciach społecznościowych. Kiedy bawiła się na balu, jej zdjęcie zebrało niesamowitą ilość polubień. Suknia Ciary została wtedy uznana za najpiękniejszą suknię balową na świecie.

Główne zdjęcie: leafclover.club