Pani Ashley Kahlo ma zaledwie 31 lat i już trójkę dzieci. Brawo, kobieta nie marnuje czasu na próżno. Mieszka Ashley w Bristolu i jest spokojna, jeśli chodzi o poziom amerykańskiej medycyny – nie spodziewała się żadnych niespodzianek. Dlatego kobieta była dość zdumiona, gdy lekarz potwierdził jej ostatnią ciążę z nutą niepewności w głosie.

foto: optim1stka.ru

Chodzi o to, że dwoje dzieci naraz rośnie w jej ciele, jednak Ashley ma również dwie macice i każde dziecko zajęło swoją.

Ashley wiedziała o dwóch macicach już wcześniej – tę rzadką cechę jej ciało zauważono wcześniej. W ósmym tygodniu, podczas zaplanowanego USG, sama uprzedziła lekarza, że musi on sprawdzić obie macicy i wyjaśnić, w której z nich jest dziecko.

Jednak lekarz ją oszołomił: obie macice nie są zajęte.

Przypadek taki występuje bardzo rzadko.

foto: optim1stka.ru

Ashley i jej mąż zamilkli, gdy usłyszeli taką wiadomość – po prostu zabrakło im słów. Przypadek ten jest tak rzadki, że ​​Ashley była pierwszą taką mamą u tego lekarza przez od 30 lat pracy w zawodzie.

Cóż, nadszedł czas i narodziło się dwoje dzieci: chłopak i dziewczynka. Każdy z maluchów ważył prawie 3 kilogramy. Okazały się silne i zdrowe. Jedyne, czego brakowało w tej historii, to nazwy medycznej na takie dzieci urodzone jednocześnie z różnych macic. Ashley mówi, że to są bliźniaczki, ale to nie jest do końca poprawne twierdzenie.

foto: optim1stka.ru

Jednak tworzenie precyzyjnych pojęć i tłumaczenie ich na łacinę to sprawa lekarzy. Ashley jest zajęta czymś zupełnie innym. Próbuje radzić sobie z trójką dzieci naraz i dobrze jej to wychodzi.

Historia Ashley stała się wiadomością w mediach, ale pani i pan Kahlo tylko chichoczą. Kobieta jest szczególnie rozbawiona próbą obliczenia, ile razy w miesiącu ma miesiączkę i jak ona u niej przebiegają.

Jednak Ashley uważa, że ​​jest w tym coś ważniejszego.

foto: optim1stka.ru

Jej wyjątkowa ciąża była dla kobiety wyzwaniem, a jednocześnie dostarczyła lekarzom ważnych obserwacji i cennego materiału badawczego. Na oddziale położniczym było ponad dwadzieścia lekarzy, którzy chcieli otrzymać darmową lekcję i uzupełnić lukę w swoim doświadczeniu zawodowym. Jednak wcale nie była przez to zdenerwowana – w końcu najlepsi specjaliści byli tuż przy niej na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

Główne zdjęcie: optim1stka.ru