Z jakich kobiet mężczyźni rezygnują najczęściej? Z ekscentrycznych i samolubnych, z prostych i zrozumiałych, z histerycznych i posłusznych, z samolubnych i wygodnych. Prawie każdą kobietę mężczyźna mogą zostawić, oddając swoją miłość kochance lub preferując samotność.

Jak go odzyskać, jeśli już odszedł? Jak go zatrzymać? Czy warto w ogóle się starać? A może on jest zakochany w innej, albo nie widzi już sensu w utrzymywaniu istniejącej relacji? Małżeństwo pęka w szwach.

Żadne nowe sukienki, poprawa sylwetki, zupa i kotlety, napompowane usta, manipulacje i napady złości nie pomogą. Jak się malować, jak się ubierać, jak się zachowywać? Wszystkie te wskazówki tracą już znaczenie, jeśli związek się rozpada.

W głębi duszy każda kobieta marzy o znalezieniu mężczyzny na całe życie, który będzie ją kochał, szanował i nigdy nie zdradzi. Każda kobieta marzy o stabilności w życiu i związku miłosnym. Kobieta chce mieć pewność, że zawsze będzie znajdować się pod opieką moralną, materialną, fizyczną – po 5 latach, po 20 i po 50.

I tu pojawia się pytanie, jak sprawić, by mężczyzna chciał zawsze być obok i aby bał się nie tylko odejść, ale stracić swoją kobietę. Jakie są te cenne cechy, które trzeba mieć, i których wielu kobietom brakuje?

Mężczyźni nie zostawiają tylko jednego typu kobiet – pewnych siebie i wolnych, o zdrowej psychice i poczuciu własnej wartości”.

Kobieta, która buduje zdrowy psychicznie związek, nigdy go nie komplikuje, nigdy nie spekuluje i niczego nie wymyśla, nie podejrzewa z jego strony złych i podłych intencji”.

Taka kobieta nie będzie grzebać w kieszeniach i sprawdzać po cichu telefon męża, podejrzewając go i próbując go o coś oskarżyć.

Należy wziąć pod uwagę trzy główne cechy:

1. Taka kobieta kocha siebie bardziej niż mężczyznę. Mężczyzna nie jest dla niej centrum wszechświata i ostatecznym marzeniem. Nie będzie ona kręcić się wokół niego przez cały dzień, próbując przysługiwać i zadowolić. Ona nie będzie od niego zależna materialnie. Zawsze będzie miała ulubione zajęcie i własne dochody.

2. Kobieta nie będzie mieć zła i urazy wobec nikogo. Zazdrościć i szerzenie plotek jest poniżej jej godności. Uraza zawsze rodzi urazę, która rozprzestrzenia się na wszystkich wokół, nawet na bliskich.

3. Żadnych kompromisów. Nie dostosowuje się do opinii innych, żyje tak, jak lubi i chce. I nie denerwuje się, jeśli nie odpowiada czyimś opiniom i stereotypom.

Oczywiście, jeśli nie składasz się wyłącznie z samych złych cech lub nie masz tych opisanych powyżej, nie będziesz przecież w stanie całkowicie się zmienić. Jednak co powstrzymuje cię przed pokochaniem siebie? Zacznij przynajmniej od tego. Zaufaj nam, a reszta ułoży się sama. A może masz inne zdanie?

Główne zdjęcie: google.com