Apeluję do zdesperowanych młodych ludzi.

Jestem starym człowiekiem, żyję długo i żyję optymistycznie.

Apeluję do zdesperowanych młodych ludzi.

Uwierz mi. Czytałem o szamanie. Była susza - ginęło bydło, umierali ludzie. A szaman powiedział: „Róbcie rowy. Kopcie rowy pod deszcz."

- Ale nie ma deszczu.

- Kopcie rowy i będzie deszcz.

Niewierni powiedzą, że to nonsens. Dobrze, wierz w co chcesz. To jest racjonalne myślenie. Ale nie sądzę, aby racjonalne myślenie obecnie działało. Potrzebujesz irracjonalnego myślenia, podświadomości!

Kiedy byłem mały, marzyłem o tym, by stać się tym, kim jestem teraz. Może miałem wizję, nie wiem. Naprawdę nie miałem nadziei, ale to, o czym marzyłem, przydarzyło mi się. A teraz wierzę, że możemy zagęścić czas, przyciągnąć go do siebie.

Te marzenia o przyszłości: „Och, zrobię coś w przyszłym roku”.

To istnieje, jutro nie istnieje, nie ma następnej godziny. To tylko możliwość. Ale możemy przeciągnąć czas do teraźniejszości, teraz, bezpośrednio do splotu słonecznego, do naszej duszy.

Kopcie rowy! Cokolwiek zamierzasz zrobić, wierz w to, wierz w to, wierz w to. Jeśli nie wierzysz, baw się wiarą. Zachowuj się tak, jakbyś wierzył. To jest moc. To jest absolutna siła.

I wtedy to się stanie. Zaufaj mi, staremu głupczu. To zadziałało w moim życiu i zadziała w twoim. Nigdy się nie poddawaj! Wierz w to, wierz w to, wierz w to! Jesteś agnostykiem, ateistą, kimkolwiek, to nie ma znaczenia.

WIERZ, WIERZ, WIERZ! JAK WIERZĘ!

Anthony Hopkins

Główne zdjęcie: lifedeeper.ru