Jeże od dawna przyciągają uwagę ludzi. Te iglaste, wiecznie dyszące stworzenia są naszymi pomocnikami, niszczącymi gryzonie, węże i owady.

Jeży od dawna są bohaterami zarówno dziecięcych bajek, jak i reklam. A ostatnio zaczęły one podbijać Internet.

Pewna dziewczyna znalazła jeża, kiedy był on bardzo mały. Jej pies, nie widząc wcześniej takich zwierząt, próbował zaatakować malucha.

Po kilku próbach pies stracił zainteresowanie, jednak mały jeż został ranny. Dziewczynie zrobiło się żal zwierzęcia, więc zabrała go do swego domu.

Z biegiem czasu jeż wyleczył się z obrażeń. Właścicielka postanowiła rozpieszczać swojego iglastego zwierzaka mlekiem. W środku uczty do pokoju wszedł jej kot o imieniu Masjan.

Masjan też chciała mleka, więc postanowił on dołączyć do uczty. Niemniej jednak to nie spodobało się jeżowi. Jeż starał się delikatnie dać kotu do zrozumienia, że jest on ​​tu niechcianym gościem.

Kot celowo zignorował wskazówki jeża i kontynuował jeść. Mieszkańcu lasu nie spodobało się takie zachowanie, więc postanowił on podjąć zdecydowane kroki.

Kłujący chciwy jeż wszedł na talerz z mlekiem i pokrył całą powierzchnię spodem swojego ciała! Kot wówczas nie może nawet podejść! Urażony Masjan odchodzi, a jeż kontynuuje swoją biesiadę.

Na szczęście wkrótce Masjan i jeż znajdują wspólny język i wspólnie kończą miskę z mnekiem. Sapiące zwierzę usunęło po sobie wszelkie ślady, a przebiegły kot odkrył nowe źródło mleka.

Wszyscy byli zadowoleni. Pomysłowość chrobrego jeża zachwyciła tysiące widzów w Internecie i wkrótce stał się on gwiazdą Sieci.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: leafclover.club