Astrologowie wyjaśniają szczególne opanowanie niektórych osób wpływem planety, która dominuje w ich urodziny. Na przykład osoby „schwytane” przez Marsa wyróżniają się potężną agresywną energią i niemal nieludzką okrutnością.

Skorpion

Agresywna Czerwona Planeta daje swoim podopiecznym zbyt wiele niszczycielskiej energii, która znajduje wyjście w częstych niekontrolowanych wybuchach gniewu u Skorpionów. Na zewnątrz są to opanowane osobowości, w których szaleją huragany. Staraj się zachować bezpieczną odległość, gdy Skorpion nie może powstrzymać wewnętrznej burzy. W tym momencie zamienia się w tornado, niszcząc wszystko na swojej drodze.

Baran

Drażliwy, uparty i impulsywny Baran wyróżnia się także niepohamowaną agresywną energią, którą hojnie obdarzył go Mars. W przeciwieństwie do Skorpiona nie są w stanie długo powstrzymywać swoich impulsów, dlatego często wchodzą w dzikie kłótnie, nie przejmując się uczuciami innych ludzi. Nie kłóć się otwarcie z Baranem, ponieważ są bardzo uparci. Bądź cierpliwy i przyjazny, te osobowości uspokajają się tak szybko, jak wybuchają.

Każde zło można pokonać dzięki uczuciu i dobroci. Miej cierpliwość do przedstawicieli tych trudnych konstelacji, a odpowiedzą Ci tym samym.

Główne zdjęcie: volkovysk.by