Przebiegłość to interesująca cecha charakteru, która może przynieść zarówno korzyści, jak i szkody ich właścicielom. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że świat nie składa się z wyjątkowo życzliwych i uczciwych ludzi. Poniżej znajduje się lista najbardziej przebiegłych i podstępnych znaków zodiaku.

6 miejsce. Panna

Główną cechą Panny jest to, że ważne jest, aby wszędzie udowodnić swoją rację. Aby to osiągnąć, jest gotowa zastosować dowolne metody. Te metody obejmują kłamstwa i podstępstwo. Panny mają również tendencję do nadmiernego komplikowania wszelakich drobiazgów. Aby ten znak zodiaku był tak szczery i otwarty, jak to tylko możliwe, wystarczy z nim we wszystkim się zgadzać.

5 miejsce. Lew

Jedną z kluczowych cech tego znaku, wyróżniającą go spośród wszystkich innych, jest to, że kłamie i oszukuje nie po to, by osiągnąć jakieś cele, ale po prostu dla samego działania. Nie zawsze chce to robić ze złych motywów, oszukiwanie jest częścią jego natury, rodzajem rozrywki. Takie podejście do innych nie zawsze ma pozytywny wpływ na reputację Lwa.

4 miejsce. Strzelec

Kolejny znak zodiaku, który uwielbia krętactwo i intrygi. Ale kłamstwo Strzelca można rozpoznać niemal natychmiast - robią to tak fałszywie, że często wywołują śmiech. Ale ten znak może bez trudności zbić z tropu nieostrożnych osobowości. Dlaczego ktoś wierzy w to udawane kłamstwo? To proste - sam Strzelec wierzy we wszystko, co mówi i nie ma znaczenia, czy jest to kłamstwo, czy prawda.

3 miejsce. Waga

Kłamstwa Wagi są specyficzne. Ten znak rozwiązuje swoje problemy rękami innych ludzi, podczas gdy inni są pewni, że ten znak wszystko osiągnął sam. Waga posiada doskonałe zdolności oratorskie, dzięki czemu może mówić i przekonać prawie każdą osobę. Najbardziej charakterystyczną cechą Wagi jest to, że bezpośrednio lub pośrednio starają się przerzucić odpowiedzialność za swoje działania na innych ludzi.

2 miejsce. Ryby

Intryganci w każdym znaczeniu tego słowa. Mogą z łatwością prowadzić kursy mistrzowskie na temat kłamstw i intryg. Ale nie potrafią w pełni przemyśleć swoich kłamstw, więc często są ujawniani. Ale Ryby to wspaniali aktorzy, więc jeśli zostaną przyłapani na kłamstwie, będą udawać i udowadniać swoją rację w taki sposób, że w końcu im się uda. Nie rozumieją negatywnej strony kłamstw i przebiegłości.

1 miejsce. Wodnik

Zasłużone pierwsze miejsce. Nie mają sobie równych w oszustwach, kłamstwach i tajnych intrygach. Łączą w sobie wszystkie cechy, które czynią z nich genialnych intrygantów. Po mistrzowsku opanowują sztukę krasomówstwa, dzięki czemu mogą przekonać i nagiąć prawie każdą osobę do swoich upodobań. Szczerze wierzą we własne kłamstwa, co przekonuje otaczających ich ludzi. Przyłapanie ich na kłamstwie jest prawie niemożliwe. Przemyślają każdą intrygę w najdrobniejszych szczegółach, zawsze mają kilka rezultatów. Wodnika można porównać do gracza w szachy.

To była lista najbardziej przebiegłych i podstępnych znaków zodiaku. Należy zachować ostrożność w obchodzeniu się z nimi, ponieważ przebiegłość i podstęp są ich mocnymi stronami.

Główne zdjęcie: google.com