Jesteś pewny siebie i nie potrzebujesz czyjejś aprobaty. Twoja silna osobowość jest Twoim największym atutem.

1. Nie ukrywasz swoich uczuć

Otwarcie się na nowe osoby nie zajmuje dużo czasu. Zawsze mówisz wprost i szczerze o tym, co czujesz i myślisz.

Nie obchodzi Cię, co myślą o Tobie inni. Nigdy nie boisz się okazywać swoich uczuć i zawsze robisz to z pewnością siebie.

2. Nie jesteś obojętny

Przyznaj się - są rzeczy, które nigdy Cię nie interesują. Albo coś ci się podoba, albo nie. Kiedy znajdziesz coś, co naprawdę Cię urzeka, zawsze idziesz do końca.

3. W walce jesteś bezwzględny

Jeśli pokłócisz się z kimś, twojemu przeciwnikowi nie pozazdrościsz. Jednak twój zapał nie przejawia się jako niekontrolowana agresja. Obliczasz wszystkie możliwe zagrożenia i oceniasz sytuację przed rozpoczęciem bitwy.

4. Jesteś lakoniczny i przekonujący

Nigdy nie mówisz czegoś, czego nie jesteś pewien w 100%. Jesteś znakomitym mówcą i, co ważne, Twoje słowa zawsze mają znaczenie. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie przekonać, wolisz przemilczeć.

5. Jesteś uczciwy i szczery

Jesteś dość bezpośrednią osobą, która nie lubi tracić cennego czasu na jakieś bzdury. Zawsze wierzysz w to, co mówisz - czy to coś pozytywnego, czy negatywnego. Jesteś bardzo szczerą osobą.

6. Wiesz, jak cieszyć się głębokimi rozmowami

Krótka rozmowa o pogodzie lub minionym meczu piłkarskim nie interesuje Cię zbytnio. Mówienie o czymś pozbawionym sensu nie zaspokoi Twojego pragnienia inteligentnej rozmowy.

Główne zdjęcie: cluber.com.ua