Nie powiedziałabym, że jest lepsza od Whitney Houston! One są różne. Ale Faouzia jest świetna, słuchasz i chcesz żyć i kochać.

To jakiś cud, niesamowicie mocny i bogaty głos. Niezwykła piękna dziewczyna. Bóg dał wszystko - zarówno piękno, jak i niesamowity talent. I głos. Słuchasz i chcesz płakać ze szczęścia.

Jak pięknie brzmi jej głos. Tak głeboko. Cóż, bardzo utalentowana. Nie tylko utalentowana, ale naprawdę genialna. To diament, klejnot.

A jednak taki młody. Faouzia ma zaledwie 19 lat. Jest z pochodzenia Marokanką. Obecnie mieszka w Kanadzie. Dziewczyna dopiero niedawno podzieliła się swoim wykonaniem piosenki z całym światem. W ciągu zaledwie miesiąca oficjalne wideo uzyskało rekordową liczbę wyświetleń. Dziewczyna stała się sławna na całym świecie.

Po prostu słuchaj sercem. Na początku chciałam płakać, a po wysłuchaniu miałam tyle czułości w środku. Uśmiechałam się przez cały dzień wewnętrznym uśmiechem.

Warto posłuchać każdemu, kto ceni piękno! Dusza po prostu się cieszy. Niezwykle piękny film.

Tutaj wszystko jest idealne! I sama Faouzia. Takie jasne, niezwykłe piękno. I jej głos. Mocny, ciekawy, głęboki, zmysłowy. I występ na fortepianie. I słowa piosenki. To prawdziwa rozkosz! Czysta rozkosz.

W jej głosie jest wiele uczuć. Chcę się płakać i śmiać się jednocześnie!

Aby posłuchać niezwykłego głosu Faouzii, po prostu odtwórz wideo:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: leafclover.club