Większości z nas dokarmianie ptaków sprawia przyjemność i poczucie pomocy im. Niektórzy ludzie potrafią zbudować dla nich karmnik w swoim ogrodzie lub parku i obserwować, czy ptaki z nich korzystają. Jednakże nie każdy potradi zbudować z tymi ptasimi gośćmi więź taką, jaką zbudowała z nimi Gabi Mann.

foto: podaj.to

Dziewczynka ta pochodzi z Seattle i jest ogromną szczęściarą ponieważ jej się to udało. Jest ona miłośniczką kruków, które przylatywały codziennie do jej ogrodu w rodzinnym domu. Pewnego dnia dziewczynka postanowiła zacząć ptaki te dokarmiać. Codziennie rano zanim poszła do szkoły robiła dla nich jedzenie z połączonych zbóż i rzucała je im.

foto: podaj.to

Niektórym z Was może się wydawać, że wybranie kruków na swoje ulubione ptaki jest dziwne, lecz uważa ona, że kruki są bardzo inteligentne i piękne. Nie myli się ona, ponieważ naukowcy już dawno potwierdzili, iż kruki są jednymi z najmądrzejszych ptaków. Są one w stanie pamiętać i rozpoznawać osoby, które dobrze je traktują. Mama i tata dziewczynki spostrzegli jej zainteresowanie w ptakach i co dla nich robi i postanowili przygotować dla nich specjalne karmniki.foto: podaj.to

foto: podaj.to

Któregoś dnia, podczas sprzątania karmników dziewczynka zobaczyła w jednym z nich jakąś błyskotkę. Była to srebrna mała kulka. Innego zaś dnia znalazła ona tam kilka koralików.

Zrozumiała

foto: podaj.to

ona wtedy, iż jej ulubione ptaki zostawiają dla niej prezenciki jako podziękowanie za karmę, którą im codziennie daje.

W tym momencie dziewczynka posiada już dużą kolekcję prezencików od swych ptasich przyjaciół. Według niej są one warte więcej niż złoto!

foto: podaj.to

Sami obejrzyjcie jej kolekcję na poniższym zdjęciu:

foto: podaj.to

Źródło: podaj.to