Uzależnienie od napojów alkoholowych zawsze prowadzi do katastrofalnych skutków. Niestety nie wszyscy ludzie rozumieją tę prostą prawdę. Ale według australijskiej astrolog Nancy Clarke, niektóre znaki zodiaku szybko to pojmują. Astrolog nazwała zodiaki, które nie są podatne na alkoholizm.

Astrolog uważa Raka za jeden z najbardziej abstynenckich znaków. Jej zdaniem osoby te często próbują alkoholu tylko raz w życiu. Astrolog uważa, że kiedy to doświadczenie doprowadzi ich do niezwykle przygnębiającego stanu fizycznego i moralnego, nie dotkną kieliszka po raz drugi. Wynika to z faktu, że Raki bardzo cenią siebie i swoje ciało, boją się go zniszczyć. Taki protekcjonizm nie pozwala im nalegać na alkohol, a także mieć inne złe nawyki.

Astrolog również sklasyfikował Koziorożce jako niepijących. Uważa, że przedstawiciele tego znaku zawsze starają się zachować spokój i koncentrację, a pijak nie będzie w stanie tego zrobić. W towarzystwie mogą popijać tylko trochę, podczas gdy reszta pije do dna. Kiedy wszyscy są pijani, Koziorożec będzie obserwował i zauważał wszystko, co się dzieje. Astrolog zauważa, że Koziorożce bardzo lubią wypominać komuś ich złe zachowanie, aby wyglądać bardziej solidnie. Bycie trzeźwym w otoczeniu pijaków jest solidne, słusznie wierzą Koziorożce.

Astrolog uważa również, że Wodnik nie jest skłonny do alkoholu. Astrolog zauważa, że Wodnik ma dwa typy osobowości: nałogowych pijaków i tych, którzy nienawidzą alkoholu. Astrolog uważa, że ostatnich jest ich znacznie więcej. Jeśli Wodnik zdecyduje się sięgnąć po alkohol, warto wszcząć alarm. Jest prawdopodobne, że coś się stało. Jeśli życie Wodnika jest szczęśliwe i udane, po prostu nie chce zostać alkoholikiem.

Główne zdjęcie: volkovysk.by