Psy to bardzo mądre stworzenia. Ta historia jest tego dowodem. Nie tylko wzrusza, ale i pokazuje, że zwierzęta posiadają bardzo bogatą uczuciowość, intuicję i inteligencję. To opowieść o samotnej psiej mamie błąkającej się po ulicach miasta.

Suczka nie podchodziła do ludzi ani nie pozwalała się do siebie zbliżyć. Jakaś litościwa dusza postanowiła powiadomić strażników miejskich., a suczka wszystkich zaskoczyła. Jej reakcja, zupełnie jakby wyczuła intencje ratowników sprawiła, że ci szybko rozpoznali, że gdzieś w poblizu muszą być szczenięta suki.

foto: google.com

Niesamowitym jest fakt, że suka zaprowadziła ich do domu, w którym przebywały jej dzieci. Niestety, nie zastali właściciela, który odbywał karę więzienia. Jego współlokator pozbył się suki, zatrzymując jednak szczenięta i odmawiając ich wydania.

foto: google.com

Ratownicy zaopiekowali się psią matką, a następnego ranka mimo burzy wrócili, by przy pomocy mediatora odzyskać dzieci suczki. Rozmowa przyniosła efekty i pieski znalazły się pod opieką ratowników i swojej matki. Psia rodzina wreszcie była w komplecie, bezpieczna i szczęśliwa.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com