Wiadomo, że liczba osób z ujemnym czynnikiem Rh krwi stanowi 15% całej populacji Ziemi. Istnieje wiele założeń dotyczących tego, kim naprawdę są ci ludzie.

Niektórzy uczeni-teolodzy są przekonani, że ujemny czynnik Rh jest oznaką „boskiego” pochodzenia. Dowiedzmy się, skąd wzięła się ta cecha i kim naprawdę są ci ludzie?

Rh został odkryty stosunkowo niedawno, w 1940 roku. Od tego czasu ten czynnik jest stale badany przez specjalistów. Naukowcy doszli do bardzo interesujących wniosków na temat tego czynnika.

Po pierwsze, według naukowców, człowiek pochodzi od małpy, a wszystkie naczelne mają Rh dodatni. Więc skąd się wtedy wziął ujemny?

Prowadzono również badania, w których narodach częściej występuje czynnik ujemny.

Odkrycia doprowadziły naukowców do jeszcze bardziej niezrozumiałej sytuacji. Duży procent „ujemnych” nosicieli ma lud, którego dokładne pochodzenie nie jest znane – są to hiszpańscy Baskowie.

Jeszcze częściej spotykany jest tylko wśród Żydów, Samarytan.

Większość „ujemnych” ludzi ma wysokie IQ. Wśród nich jest wiele różnych mistycznych osobowości, jasnowidziów i medium.

Pochodzenie Rh- wiąże się z połączeniem człowieka i obcej istoty. Fakt, że ONI byli na naszej planecie, jest prawie w 100% udowodniony i uznany przez społeczność naukową.

Nie da się sklonować takich ludzi….

Poziom „ujemnych” pozostał do tej pory na niezmienionym poziomie.

Badania wykazały, że mutacja wystąpiła około 35 tysięcy lat temu.

Czy znasz kogoś, kto ma ujemny czynnik Rh?

Główne zdjęcie: all4soul.com