Wszystkie psy uwielbiają patyki, ale jackapoo Alice jest po prostu ich fanem! Jackapoo to nazwa rasy, małego, ale bardzo energicznego psa. W przypadku Alice, która ma już sześć lat, uzależnienie od patyków przybiera niekiedy osobliwy charakter. Świeży filmik od właścicielki z milionami wyświetleń jest tego przykładem!

Zdjęcie do oceny skali - malutki jackapoo i wielki bałwan

foto: lemurov.net

W rzeczywistości Alice jest inteligentnym i czułym psem. Ale patyki doprowadzają ją do szaleństwa!

foto: lemurov.net

Jak opowiedziała Charlotte Beard, tego dnia ona, jej chłopak i Alice wybrali się na spacer po okolicy. Wyszli na zbocze i zaniemówili - było tyle śniegu, że nie było tyle przez całą zimę! W jednej chwili powstał pomysł zbudowania bałwana, ale Alice wzięła wszystko na swój sposób. Pies też nie mógł się nacieszyć śniegiem i jednocześnie próbował ukraść przygotowane patyki. Jednak w pobliżu nie było drzew ani krzewów, więc ludzie byli zbyt leniwi, aby iść daleko i nie dzielili się patykami. Alice nie była z tego zadowolona, więc gdy tylko bałwan był gotowy, a Charlotte odeszła, aby zrobić zdjęcie, pies postanowił się zemścić.

Niestety, Alicr nie wzięła pod uwagę, że chłopak właścicielki był inżynierem, i mocno przymocował ręce

foto: lemurov.net

Wytrwałość! I trochę demencji. Według właścicielki ruchy te trwały co najmniej 5 minut, aż się znudziła. Wszystko poszło na marne, bałwan wygrał, ale w drodze powrotnej dla Alice znaleźli dla inną różdżkę.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: lemurov.net