Trudno jest dostać się do znanego stylisty o imieniu Mounir. Jego twórczość podziwia cały świat! Potrafi przemienić każdą kobietę! Do niego przychodzą panie o zniszczonych włosach i smutnych oczach, a wychodzą piękności z promiennym uśmiechem.

To jest przykład jednej z przemian dokonanych przez tego cudownego stylistę.

foto: laykni.com

Kobieta, która przez wiele lat rozjaśniała włosy, aby ukryć siwe włosy, zwróciła się do salonu fryzjerskiego. Regularne domowe zabiegi osłabiły włosy. Teraz wyglądają na pozbawione życia, zaniedbane i przez to kobieta wygląda na o wiele starszą.

foto: laykni.com

Kobieta była zrozpaczona, by samodzielnie poradzić z tym problemem i postanowiła zaufać Mounir. Przede wszystkim mistrz użył zmywacz farby do włosów.

foto: laykni.com

Następnie kobieta musiała pożegnać się z długimi włosami, które były bardzo zniszczone. Piękna elegancka fryzura średniej długości włosów wygląda modnie i młodzieżowo.

foto: laykni.com

Stylista wybrał piękny odcień – platynowy blond. Takie włosy wyglądają szlachetnie i elegancko. Kolor włosów podkreśla teraz cerę i kolor oczu kobiety.

foto: laykni.com

Stylista nie tylko zrobił fryzurę, a stworzył zupełnie inny wizerunek dla kobiety. Wykonano jej piękny makijaż, który podkreśla jej atrakcyjność.

foto: laykni.com

Mistrz Mounir dokonał prawdziwego cudu! Klientka jest zachwycona i nie może ukryć uśmiechu!

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Utalentowany mistrz dokonał kolejnego cudu! Z jego pracy wynika, że ​​szczerze martwi się o każdą klientkę i stara się pomóc. To jest prawdziwy talent!

Główne zdjęcie: laykni.com