Kobieta zostawiła osiołka w domu, ponieważ na dworze było bardzo zimno. Osiołek był zadowolony z życia w komforcie.

22-letnia Hannah Buchholz z Milwaukee (USA) ma osła o imieniu Maybelle jako swojego ulubionego zwierzaka. Właścicielka zwierzęcia ma własne gospodarstwo. Hannah kupiła urocze czworonożne zwierzę około trzech lat temu, zanim poślubiła swojego męża, Mitchella, i teraz razem opiekują się osiołkiem.

foto: goodhouse.ru

Pewnego śnieżnego dnia Hannah postanowiła wpuścić osiołka do domu, aby był w cieple, gdy temperatura spadła. Zwierzę trzęsło się z zimna. Później kobieta zdała sobie sprawę, jaki błąd popełniła.

foto: goodhouse.ru

„Byłam z nim na ulicy i pomyślałam: „Ciekawe, czy wejdzie po schodach? ” Zrobił to! Potem zdał sobie sprawę, że mamy przekąski i wszedł do domu. Wtedy po obfitych opadach śniegu pozwoliłam mu się ogrzać przez jeden dzień. Położył się w salonie i natychmiast zasnął. Przykryliśmy go kocem”- powiedziała Hannah Jam Press.

foto: goodhouse.ru

Kiedy osiołek się obudził, stanowczo odmówił wyjścia. Właściciele próbowali go wyciągnąć, ale on usiadł na podłodze w kuchni. Hannah próbowała wypchnąć zwierzę z domu, ale nawet się nie ruszyło.

Maybelle uległ namowom dopiero po tym, jak zaczęli go kusić pysznym, ale niezdrowym jedzeniem. Uwielbia jeść lepioszki, lody i smażony ziemniaki - i dokładnie wie, gdzie w domu są przechowywane te smakołyki.

foto: goodhouse.ru

Hannah kocha zwierzę całym sercem i mówi, że jej czworonożny przyjaciel nauczył ją cierpliwości i bezwarunkowej miłości. Dodała: „Kupienie Maybelle było właściwą decyzją. Kładzie się na komendę, jeździ na tylnym siedzeniu naszego pickupa, uwielbia się przebierać i przytulać”. Nawiasem mówiąc, osioł uwielbia, gdy opiekuje się jego kopytami, więc Hannah robi to regularnie.

foto: goodhouse.ru

Główne zdjęcie: goodhouse.ru