Reporter Fox5 Bob Barnard zdecydował się przeprowadzić prognozę pogody na jednej z ulic miasta, ale sprawy przybrały bardzo zabawny obrót. Filmik został opublikowany na YouTube.

Mężczyzna wyszedł na jedną z ulic miasta Leesburg w Stanach Zjednoczonych i zaczął mówić o niesprzyjających warunkach pogodowych, a także udzielał porad kierowcom. Wszystko było dobrze, ale potem raport nagle zamienił się w urocze wideo.

Operator odwrócił kamerę w bok, gdzie wesoły szczeniaczek z całych sił pędził prosto do reportera. Nie trzeba dodawać, że ten uroczy zwierzak natychmiast stał się gwiazdą, wywołując uśmiechy wszystkich wokół. Mężczyzna próbował złapać psa, ale tamten dosłownie oszalał. Dziennikarzowi udało się wziąć szczeniaka na ręce, ale maleństwo oblizało mu całą twarz.

Source: youtube.com

Wszystko wydarzyło się na żywo, przez co prezenterzy w studio wybuchli śmiechem, a za chwile mieli zacząć śmiać się aż do łez, gdy właścicielka przybiegła po uroczego pieska. Kobieta powiedziała, że ​​zwierzak nagle uciekł, przeskakując przez płot. Widzowie byli zachwyceni, a w sieci prognoza pogody z uroczym szczeniakiem zbiera miliony wyświetleń.

Główne zdjęcie: google.com