Istnieje wiele legend o tym, jak silne jest przywiązanie psów do właścicieli, ale jakoś wszyscy zapominają o drugiej stronie medalu. Tymczasem jest wystarczająco dużo przykładów, które można i należy pokazać wszystkim. Niedawno gospodyni domowa z Murfreesboro w stanie Tennessee została bohaterką portali społecznościowych, kiedy uratowała swojego psa wyciągając go spod lodu.

Poznaj Jenny Tatum. Krucha kobieta z sercem tygrysicy.

foto: lemurov.net

A to głupia Sid, którą od śmierci dzieliło kilka sekund

foto: lemurov.net

Para Tatum pozwala psom bawić się na podwórku, aby nie zniszczyli domu. Basen nie jest zbyt głęboki, dodatkowo pompa stale napędza wodę i przeważnie nie zamarza. Ale w tym roku z powodu anomalnych mrozów i przerw w dostawie prądu sprzęt się zepsuł. Nie wiedząc o tym Tatum pomyślała, że lodowa skorupa jest silniejsza, niż się jej wydawało, i z lekkim sercem pozwoliła psom bawić się na zewnątrz. Na szczęście ona sama była w pobliżu, a jej domowa kamera wideo nagrywała wszystko.

Oto jest moment, w którym Sid wpada do wody. Tylko ogon wystaje i to przez jedynie chwilę.

foto: lemurov.net

Z powodu hipotermii i szoku pies natychmiast stracił przytomność i nie wyszedłby z tego sam. Lód jest podstępną rzeczą, nie jest łatwo zobaczyć co, i najważniejsze gdzie dokładnie się pod nim znajduje. Biedny pies pozostawał pod wodą dłużej niż minutę, a weterynarz, do którego Tatum natychmiast go zabrała, powiedział bez ogródek - jeszcze kilka sekund i byłby koniec.

Dramaty hollywoodzkie nie stoją i blisko uczuć bohaterów

Source: youtube.com

Jak twierdzi Jenny Tatum, teraz Sid ma zakaz wstępu na podwórko i do basenu. Wystarczająco ryzyka.

Główne zdjęcie: lemurov.net