Anna Yunson jest mieszkanką Wielkiej Brytanii, która ma naprawdę złote ręce. Ta cudowna hafciarka robi bardzo nietypowe ogrodzenia za pomocą drutów. Robi to na drutach w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Te ogrodzenia są naprawdę bardzo oryginalne.

foto: laykni.com

Anna przyznaje, że od dzieciństwa uwielbiała tworzyć coś własnymi rękami. A potem kątem oka usłyszała, że ktoś próbował zrobić na drutach płot. Ta wiadomość bardzo ją zaskoczyła, ale postanowiła spróbować sobie zrobić coś takiego.

Aby móc tego dokonać, potrzebne były przynajmniej odpowiednie narzędzia. Znalazła największe druty i nabyła mocny czarny sznurek używany do sieci rybackich.

foto: laykni.com

Od pomysłu do momentu wykonania ogrodzenia nie minęło dużo czasu, a nowe ogrodzenie można było już podziwiać. Kiedy sąsiedzi zobaczyli to piękno, zwrócili się do Anny z prośbą o powtórzenie tego również dla nich. Jakże szczęśliwa była kobieta, że ​​ludzie wokół niej docenili jej pracę! Z radością zaczęła pracować nad tworzeniem płotu dla swoich przyjaciół.

foto: laykni.com

Po pewnym czasie na kilku ulicach rodzinnego miasta Anny pojawiły się zrobione na drutach koronkowe płoty. Wyglądają bardzo pięknie, a jednocześnie świetnie komponują się z drzewami i różnymi roślinami, ponieważ są bardzo delikatne i zadbane.

foto: laykni.com

Anna Yunson jest naprawdę szczęśliwa, ponieważ robi to co kocha, co przynosi korzyści i podoba się otaczającym ją osobom. Poza tym posiadanie tak ogromnych drutów i robienie na nich to świetne ćwiczenie, które ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie.

foto: laykni.com

Należy zaznaczyć, że stworzenie jednego takiego płotu zajmuje Annie około trzech tygodni.

Główne zdjęcie: laykni.com