Główni kłamcy według horoskopu. Na co należy zwracać uwagę? Kto może łatwo oszukać innych?

Byk

Byk to ludzie o dobrym sercu. Dlatego za ich oszustwem nigdy nie ma złych zamiarów. Przedstawiciele spod tego znaku są po prostu tak euforyczni z natury, że ta czy inna historia jest czasami „ozdobiona” fikcyjnymi szczegółami i wydarzeniami, które nigdy się nie wydarzyły.

Bliźnięta

Nazwa tego znaku mówi sama za siebie: Bliźnięta mają „dwie twarze”. Według horoskopu przedstawiciele spod tego znaku mają rozdwojenie jaźni i w zależności od tego, z kim teraz rozmawiają, lubią opowiadać jedną lub drugą wersję wydarzeń. Ci, którzy dobrze znają ten znak, wiedzą jednak, że nie kryje się za nim żadna szkodliwa taktyka, a jedynie cecha charakteru.

Waga

Waga to bardzo harmonijny znak zodiaku. I tu tkwi problem! Według niemieckich astrologów jest to cecha, która często sprawia, że ​​Waga notorycznie kłamie. Aby zachować harmonię i uniknąć kłótni, lubią kłamać – wypaczać fakty i ukrywać swoją prawdziwą opinię, martwiąc się o stan umysłu swój i innych.

Strzelec

Strzelec zwykle preferuje „dziką” stronę życia. I ten duch awanturnictwa dobrze współgra z kilkoma „upiększeniami”. Możemy się założyć, że baron Munchausen był spod znaku Strzelec! Dlatego, gdy przedstawiciel spod tego znaku opowiada o swoim własnym ekscytującym i ciekawym weekendzie, należy pamiętać, że ma on skłonność do „opowiadania bajek” i najprawdopodobniej wtedy po prostu siedział w domu.

Ryby

Ryby są powściągliwymi i marzycielskimi naturami, przynajmniej tak twierdzi horoskop. Ale to właśnie ten introwertyczny znak uruchamia wielką fantazję, jeśli chodzi o „fikcyjną prawdę”. W większości przypadków dotyczy to pracy: Ryby chcą być słyszane i potrafią wykorzystać drobne kłamstwa na swoją korzyść.

Główne zdjęcie: elle.ru