Aby przetrwać w cynicznym dwudziestym pierwszym wieku i być na szczycie, trzeba mieć dużo siły woli, dużo aktywności i naprawdę nieugięty charakter. Każdy prawdopodobnie chciałby mieć te cechy. Ale czy naprawdę każdy ma? Astrologowie mają odpowiedź na to pytanie.

Kto stoi na czele najpotężniejszych osobowości według znaku zodiaku? Sprawdźmy trójkę liderów!

3 miejsce

Trzecie miejsce należy do przedstawicieli spod znaku Lwa. Ich żywiołem jest ogień. Sama nazwa znaku kojarzy się z królewskimi regaliami, ponieważ lew jest królem zwierząt. Płomień, który płonie w duszy osób urodzonych na przełomie lipca i sierpnia, świeci równomiernie i dostatecznie jasno. To nie jest szalejący ogień, ale równomierny, trwały ogień, który wystarczy, aby nigdy nie stracić zaufania do siebie i przewodzić innym, zarządzać nimi zarówno w domu, jak i w pracy. Lwy są po prostu stworzone, aby osiągać szczyty sukcesu. Odrobina ich wrodzonego narcyzmu w najmniejszym stopniu nie przeszkadza - wręcz przeciwnie, nie pozwala się poddawać w trudnych sytuacjach.

2 miejsce

Na drugim miejscu jest kolejny przedstawiciel znaku ognia - Baran. Osoby urodzone na przełomie marca i kwietnia mogą pochwalić się najsilniejszą energią w całym zodiaku. Dla Barana nie ma konkurencji, gdzie trzeba wykazać się ekscytacją, uporem i aktywnością, a mówiąc wprost, zbyt mało kto może się z nimi równać. Logika nie jest najsilniejszą stroną przedstawicieli spod tego znaku. Ale jak potrafią chcieć! Wystarczy im tylko czegoś zapragnąć, a ogień tlący się w ich duszach zamienia się w ogień stepowy. Wybiera najkrótszą drogę do celu i spala wszystko na swojej drodze. Niestety, czasami potrafi przesadzić. Płomień grozi szybkim zgaszeniem, zanim szczyt zostanie zdobyty.

1 miejsce

Niekwestionowany przywódca silnych osobowości, którzy wiedzą, czego chcą, jak to osiągnąć i nigdy się nie wycofują, to przedstawiciele znaku Koziorożca. To znak ziemi, który gwarantuje lojalność, wytrwałość i upartość. Szczególnym szczęściem obdarzone są panie spod tego znaku. To są prawdziwe „czołgi”, które nie mają sobie równych pod względem ciężkiej pracy i ambicji. Ale co najważniejsze, zawsze ucieleśniają wszystkie swoje pomysły, ponieważ prowadzą do końca każdą sprawę, niezależnie od przeszkód, które stoją na ich drodze.

Oczywiście każdy znak zodiaku ma swoje zalety. Ktoś ma pasję twórczą, ktoś jest osobą rodzinną, inny jest osobą romantyczną. Ale wytrwałość i hart ducha, ważne dla zdobycia szczytów – cechy Lwa, Barana i Koziorożca.

Jeśli jednak masz pecha nie urodzić się we właściwym czasie, nie powinieneś rozpaczać. Bądź optymistą! Dobrze, że wszyscy jesteśmy różni i bardzo zachęcające jest to, że nie każdego, kogo spotkasz, można porównać do czołgu. W przeciwnym razie wyobraź sobie, co stałoby się z planetą, gdyby ze wszystkich stron została rozerwana na strzępy przez niezwykle potężną energię, aktywną i gotową do zrobienia wszystkiego dla osiągnięcia swojego celu.

Główne zdjęcie: google.com