Pozytywne nastawienie i wiara w siebie nie zawsze gwarantują sukces: w wielu rzeczach nie da się obejść bez odrobiny szczęścia. Przedstawiamy TOP 5 znaków zodiaku, które urodziły się pod szczęśliwą gwiazdą, ponieważ szczęście jest zawsze po ich stronie.

Byk

20.04 – 20.05

Byk to znak znany z uporu, więc nawet jeśli szczęście zapuka do drzwi jego domu, najprawdopodobniej tego nie zauważy. I na próżno: przedstawiciele żywiołów ziemi często mają szczęście w najważniejszych dziedzinach życia. Byk otrzymuje najlepsze kontrakty i oferty finansowe, znajduje optymalne rozwiązania problemów i dzięki swojemu szczęściu spotyka odpowiednich ludzi. Fortuna pomaga im również uniknąć poważnych problemów, a nawet niebezpiecznych sytuacji. I nie denerwuj się, że prawie nigdy nie wygrywasz w karty i nie jesteś w stanie wylosować szczęśliwego biletu na egzaminie - po prostu Twoje szczęście pochodzi z zupełnie innej dziedziny.

Lew

23.07 – 23.08

Lew jest ulubieńcem szczęścia, ale wcale nie dlatego, że urodził się pod szczęśliwą gwiazdą. Chodzi o jego wytrwałość, ambicję i odwagę. Przedstawiciele żywiołu ognia nie boją się ryzykować, czy to wziąć udział w konkursach, zawodach, loterii czy założeniu startupu. Lew nie jest przyzwyczajony do poddawania się, dzięki czemu odnosi sukcesy tam, gdzie inni ponoszą miażdżącą klęskę. Swoją drogą, właśnie dlatego osoby spod tego znaku mają największe szanse na zdobycie sławy. W pewnym momencie przedstawiciel spod tego znaku po prostu łapie szczęście zębami za ogon i złapawszy go, nigdy nie puszcza.

Ryby

21.02 – 20.03

Ryby często mają szczęście w małych rzeczach. To dla nich całkiem naturalne, że podczas spaceru po parku dostrzegają na ziemi pieniądze zgubione przez kogoś, kupują ostatni bilet na długo wyczekiwany koncert lub widzą swojego idola na środku centrum handlowego. Niestety przedstawiciele żywiołu wody nie wiedzą, jak właściwie wykorzystać szanse, jakie daje im los, więc szczęście może im wymknąć się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Aby temu zapobiec, warto kupić talizman z naturalnym kamieniem.

Baran

21.03 – 19.04

Mimo całego naturalnego optymizmu przedstawiciele znaku ognia często narzekają, że brakuje im szczęścia. Rzeczywiście, Baran rzadko otrzymuje zwycięski los na loterię, nie wygrywa konkursów tak często, jak by chciał. Jednak w rzeczywistości okoliczności życiowe zawsze rozwijają się w najlepszy możliwy sposób dla Barana, po prostu osoby spod tego znaku są zbyt niecierpliwi, aby to sobie uświadomić. Ostatecznie przedstawicielom znaku udaje się obrócić każdą porażkę na swoją korzyść. Długo oczekiwana podróż za granicę odwołana? Baran zorganizuje niezapomniane wakacje w Rosji. Został zwolniony? Baran będzie miał szczęście znaleźć lepsze miejsce pracy. Najważniejsze, żeby nie rozpaczać z wyprzedzeniem i wierzyć w swoje szczęście.

Skorpion

24.10 – 22.11

Skorpiony to są ludzie, którzy zawsze znajdują się we właściwym miejscu we właściwym czasie. W przeciwieństwie do Barana przedstawiciele żywiołu wody bardziej polegają na swoim szczęściu. Z tego powodu czasami podejmują nieuzasadnione ryzyko: na przykład uczą się tylko jednego biletu egzaminacyjnego, pochopnie zakładają się i inwestują. I, co najbardziej zaskakujące, ostatecznie wygrywają. Jednak nawet jeśli przegrają, a inwestycja okazała się nieopłacalna, Skorpion nie jest zdenerwowany: przedstawiciele spod tego znaku są dość rozsądni i w odpowiedzi na każdą porażkę mogą powiedzieć: „To wszystko po to by było jeszcze lepiej!".

Główne zdjęcie: wfc.tv