Jeśli są zieloni ludki, a na pewno są, to muszą być zielone psy, koty i inne zwierzęta. Nie mogą przecoiez żyć bez zwierząt? Jest to jednak kwestia naukowa, ale jeśli chodzi o zielone psy, a konkretnie buldogi, mieszkają one obok nas. A oto dowód!

Pewnego ranka Yada Ornsomjit wszedła do kuchni i zobaczył to

foto: lemurov.net

Na początku nie mogła uwierzyć własnym oczom, pomyślała nawet, że jest chora i powinna zostać zbadana przez lekarza. Istnieje ślepota barw i inne odchylenia, gdy kolory nie są prawidłowo rozróżniane. Ale potem nadeszła reszta psów i wszystko się wyjasniło.

Zwykły buldog i zielony buldog

foto: lemurov.net

Więc nie jest już tak źle. Para psów coś narozrabiała i pozieleniała, a to im w żaden sposób nie przeszkadza. W przeciwieństwie do gospodyni, Yada rozpoczęła śledztwo w pościgu. Okazuje się, że wczoraj zapomniała zamknąć drzwi do kuchni, do których weszły ciekawskie małe zwierzątka.

foto: lemurov.net

A potem znalazła to, co zostało z całego worka barwnika spożywczego zielonego koloru

foto: lemurov.net

Jak powiedziała Yada, ona i jej mąż umyli każdego z psów trzy razy, aone nadal pozostawały zielonkawe. I śmiech i grzech, biorąc pod uwagę fakt, że barwnik musieli kupić nowy. Oto taka przygoda na pustym miejscu i odrobina sława w Internecie.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: lemurov.net