Niektóre znaki zodiaku są bardziej agresywne i okrutne niż inne. Ich wspólną cechą jest cięty język, który bardzo boleśnie kłuje człowieka w najbardziej wrażliwych miejscach. Zdolność wyczuwania słabości przez każdego z tych znaków zodiaku wynika z ich intuicji.

Panna

Tak jak Panna jest jednocześnie wyrozumiała i wrażliwa, może jednocześnie sprawić, że twoje uczucia i emocje zostaną złamane przez jedno zdanie. Możesz spróbować się bronić, ale z Panną to nie zadziała.

Ponieważ Panny są bardzo dobrymi psychologami, z łatwością rozumieją twój słaby punkt i używają ten wiedzy, gdy jest to konieczne. Instynktownie wiedzą dokładnie, co powiedzieć, żeby cię bardzo zranić. Mogą być nadmiernie krytyczni, pedantyczni, a czasem nawet szorstcy. Jednak ich intencje nie zawsze są złe.

Lew

Lew to najbardziej wybuchowy znak zodiaku. Mogą zapalić się w ułamku sekundy, a burza ich emocji jest tak intensywna, że zastanawiasz się, skąd się wzięła. W gniewie i nie tylko mogą wygłaszać ostre, krytyczne komentarze, które cię zranią.

Jako prawdziwi drapieżcy zawsze są czujni, czując każdy szczegół, który zdradza strach. Mają zdolność wyczuwania momentu, w którym jesteś słaby i bezlitośnie atakują. Ludzie często postrzegają je jako aroganccy, nietolerancyjni.

Większość Lwów arogancko wyraża to, co myśli, nie myśląc o tym, jak wpływa to na ludzi.

Skorpion

Zaczem Skorpiona, a on cię zmiażdży. Ten znak zodiaku jest bezpośredni, nigdy nie zapomina urazy, wyjątkowo złośliwy.

Skorpiony są zazdrośni i nie mogą ukryć swoich uczuć. Kiedy czują się zagrożone, zamierają, czekając na odpowiedni moment do ataku. Kiedy Skorpion decyduje się użądlić, robi to w najbardziej przerażający i nieoczekiwany sposób. Wtedy przebijają żądło, tak głęboko, jak to możliwe. Jeśli nadal będziesz się bronić, mają tendencję do wbijania się w twoją psychikę, w myśli, zadając więcej bólu.

Rak

Rak jest jednym z najbardziej czułych i cichych znaków zodiaku. Nie oznacza to, że nie będzie działał tak okrutnie jak Skorpion. Rak reaguje bardzo silnie. Jeśli zostanie obrażony, atakuje biernie i potajemnie, ale znacznie mocniej niż agresywnie. Jego słowa mogą przeniknąć nawet najtwardsze serce. Te słowa padają tak nieoczekiwanie, że obrońca nie ma nawet czasu na dostosowanie się.

W wielu przypadkach dana osoba nie wie dokładnie, co zrobiła i co dokładnie spowodowało gniew Raków, ponieważ żyją we własnym świecie według własnych zasad. Dlatego burza gniewnych słów Raków jest dla większości ludzi zaskoczeniem.

Baran

Baran jest świetny. Jest radosny, uśmiechnięty, czas leci razem z nim, bo jest dowcipny i rozumie innych.

Jednak sposób, w jaki zachowują się, gdy chcą kogoś urazić, jest destrukcyjny. Nie myślą o konsekwencjach, po prostu strzelają jak karabin maszynowy. Baran może mieć dwie skrajności - od pozytywnych i przyjaznych osobowości po ponure i dzikie rogate stworzenia, jakby z piekła rodem.

Główne zdjęcie: google.com