Osoby, z którymi trudno się porozumieć, stają się takimi z wielu powodów: np. wychowanie, gorzkie doświadczenia.

Astrolodzy twierdzą, że gwiazda, pod którą się urodziła taka osoba, wpływa na człowieka pod wieloma względami.

Wodnik

Tylko Wodnik może zrozumieć innego Wodnika, a nawet wtedy nie zawsze, więc każdy z nich jest indywidualną i złożoną osobowością. Wodniki wyglądają tak, jakby były „nie z tego świata”, żyją tak jak im się podoba i nie pozwalają innym za bardzo się zbliżyć do siebie. Jednak zrozumieć Wodnika to wciąż połowa sukcesu.

Po zrozumieniu jego myśli będziesz musiał przez długi czas zagłębiać się w jego motywację i zaakceptować Wodnika takim, jakim jest. Najczęściej przedstawiciele spod tego znaku mają własne zdanie na temat życia, które zasadniczo różni się od standardów publicznych.

Czasami opinia znaku powietrznego może być tak charakterystyczna, że może wydawać się dzika. Tak wygląda Wodnik - wyjątkowy, niedostępny i bardzo intrygujący.

Baran

Zaprzyjaźniając się z Baranem, zawsze musisz być czujny. Nikt (łącznie z samym Baranem) nie jest w stanie przewidzieć, kiedy beczka prochu, na której siedzicie razem, wybuchnie.

Większość przedstawicieli spod tego znaku ognia wyróżnia się niepohamowaną agresją, która objawia się jako reakcja na coś. Baran jest zdolny do tego by ostro zareagować na wszystko, co po prostu przechodzi obok innych ludzi.

W gniewie ten znak ognia może zrobić wszystko, działając wyłącznie z własnej impulsywności.

Trudno jest poradzić sobie z emocjonalnością Barana, więc jedynym wyjściem jest pogodzenie się, dostosowanie i przeczekanie, na szczęście Baran potrafi szybko się uspokoić.

Skorpion

Skorpiony są zbyt niejednoznaczne, aby śmiało nazywać ich wyjątkowo złymi ludźmi. Nie, rola głównych złoczyńców nie zawsze spada na Skorpiona. Szczególnie bliscy ludzie tego znaku zgodzą się z tym, którzy powiedzą, że jest bardzo miły i hojny.

Ale głównym problemem jest to, że nikt oprócz tych bardzo bliskich nie wie o takich cechach osób spod tego znaku. Nawiązanie komunikacji ze Skorpionem, choć możliwe, jest bardzo trudne. Jest selektywny w wyborze, surowy, trzyma wszystkich na wyciągnięciu ręki.

Skorpiony są bardzo przebiegłe i potrafią doskonale zrozumieć innych ludzi, więc osoby wokół nich mogą nawet nie zgadnąć, że ten znak wodny od dawna poznał ich najskrytsze tajemnice, które nie zawahają się użyć dla własnej korzyści.

To właśnie te działania sprawiają, że Skorpiony są złośliwymi manipulatorami w oczach innych ludzi.

Główne zdjęcie: google.com