Jak pracować bez wychodzenia z domu? Odpowiedzi na to pytanie nie znają wcale freelancerzy czy gospodynie domowe, ale amerykańscy truckerzy jak najbardziej. Dzieje się tak dlatego, że po zrobieniu mieszkania w ciągniku siodłowym kierowca może pochwalić się, że jest właścicielem pełnoprawnego domu.

foto: lamp.im

Miejsce do spania

Praca truckera jest ciężka, a nawet niebezpieczna, pełna trudności. Co najgorsze, w dniach i tygodniach pracy kierowca zmuszony jest z godną pozazdroszczenia regularnością stawiać czoła problemowi braku banalnego domowego komfortu i elementarnych korzyści cywilizacyjnych.

foto: lamp.im

Miejsce do odpoczynku

foto: lamp.im

Kuchnia jest prawie jak w domu

Wszystko to prowadzi do zwiększonego poziomu zmęczenia i drażliwości. Oczywiście moduły mieszkalne w ciągnikach siodłowych zaczęto wyposażać niemal od momentu pojawienia się takich maszyn. Jednak w podstawowej konfiguracji takie moduły są zwykle „spartańskie”.

foto: lamp.im

Istnieje wiele opcji wykończenia

foto: lamp.im

Każdy może wybrać coś dla siebie

foto: lamp.im

Kierowca będzie zadowolony

foto: lamp.im

Różnorodne opcje

foto: lamp.im

Wiele świetnych rozwiązań

foto: lamp.im

Wszystko jest bardzo wygodne

Tutaj naprawdę jest wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego pobytu. Wygodne miejsce do „cywilizowanego” snu, składany stół, znakomita kuchnia ze zlewem i kuchenką, kuchenka mikrofalowa, liczne schowki na bagaż. Oczywiście jest kabina prysznicowa i prawie domowa toaleta. To wszystko wygląda naprawdę niesamowicie!

foto: lamp.im

Tak wygląda odnowiona łazienka.

Główne zdjęcie: lamp.im