Przyjaźń to prawdziwy dar od losu, a dziewczyna o imieniu Macy miała pod tym względem wielkie szczęście, ponieważ od urodzenia ma najmilszego i najwierniejszego przyjaciela. Tak, jest kudłaty, ogromny i może lizać twarz, ale zawsze jest obok i nigdy nie zdradzi.

foto: laykni.com

Kiedy małżeństwo dowiedziało się, że w ich rodzinie niedługo urodzi się dziecko, byli bardzo szczęśliwi. Pewnego dnia ich przyjaciele zapytali, co zamierzają zrobić ze swoim psem, golden retrieverem o imieniu Marshall? Na co para odpowiedziała, że ​​go nie porzucą, ponieważ jest prawdziwym członkiem rodziny i ulubieńcem wszystkich. Później okazało się, że pies był bardzo zadowolony z pojawienia się dziecka w rodzinie.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Młodzi rodzice powiedzieli, że kiedy przyprowadzili małą Macy do domu, Marshall był bardzo podekscytowany, cały czas merdał ogonem, zaglądał do łóżeczka do dziecka, chciał dotknąć swoim nosem, a nawet polizać. Mimo że dziewczynka nie wyglądała jak szczeniak, Marshall najwyraźniej pomylił ją ze swoją młodszą siostrą. Otulił ją troską, miłością i czułością.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Od tego czasu Marshall zawsze był u boku Macy: kiedy spała, jadła i lub po prostu leżała. Czasami był jej miękką poduszką, grał z nią, a czasami pomagał jej psocić.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Rodzice dziecka stworzyli osobny profil w sieciach społecznościowych, gdzie udostępniają wspólne zdjęcia i filmiki. Użytkownicy tak bardzo polubili tę niezwykłą parę, że zaczęli subskrybować ich profil, aktywnie lajkować i pisać komentarze.

foto: laykni.com

Tak pierwsze spotkanie psa i małej dziewczynki przerodziło się w silną przyjaźń. Ta dwójka jest niesamowicie szczęśliwa i widać to gołym okiem. Wystarczy spojrzeć na te urocze zdjęcia! Na pewno nie pozostawią nikogo obojętnym.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com