Filmik nakręcony przez dziewczynę o imieniu Sarah May szybko rozprzestrzenił się w sieci. Ona zawodowo świadczy usługi sprzątania. Bohaterką jej wideo była starsza pani, która poprosiła o czyszczenie mebli i urządzeń.

Według jej słów nie martwi się zbytnio o idealną czystość, ale żółtawa powłoka na lodówce i w łazience denerwuje ją.

Wyobraź sobie zdumienie Sary, gdy w procesie czyszczenia z powierzchni trzeba było usunąć całe warstwy żółtobrązowej substanji. Jak się później okazało, właścicielka domu jest nałogowym palaczem. Przez całe 20 lat, kiedy tu mieszkała, paliła nie wychodząc z pokoju.

Source: TikTok

Przy okazji Sarah szybko zorientowała się, że sama nie radzi i poprosiła o pomoc swoją współpracownicę. Oczyszczenie domu z sadzy i plam nikotynowych zajęło im około 6 godzin. Właścicielka domu była bardzo zadowolona.

W swoich sieciach społecznościowych dziewczyna udostępniła subskrybentom zdjęcie przed i po sprzątaniu. Historia starszej kobiety wzbudziła ogromne zainteresowanie i stała się popularna. W komentarzach użytkownicy zastanawiają się nad stanem płuc starej kobiety i proszą o profesjonalne porady Sary May.

Główne zdjęcie: lemurov.net