Na początku czerwca tego roku stulatka angielskiego hrabstwa Kent – ​​Rose Sharp – obchodziła swoje setne urodziny.

Rose Sharp to nie tylko stulatka, ale także szczęśliwa posiadaczka ogromnej rodziny. Kobieta ma 8 dzieci i 92 wnuki! I wszyscy ci krewni przybyli do babci na cześć jej urodzin.

foto: laykni.com

Sama Rose pochodzi z dużej rodziny, miała dwie siostry i czterech braci i przeżyła ich wszystkich.

foto: laykni.com

Przyjaciele zapoznali ją z jej przyszłym mężem, Williamem Rose. W wieku 19 lat para pobrała się. Ta dwójka przeżyła razem 35 szczęśliwych lat i wychowała ośmioro dzieci - sześciu chłopców i dwie dziewczynki. Najstarsza z nich – Carol Jasper – ma teraz 77 lat. Carol ma pięcioro dzieci, a jedna z jej córek ma siedmioro. Co więcej, rodzina ma jeszcze dwie dziewczyny - Sophie i Danny, a ostatnio urodziła się jeszcze Amelia, jako szóste pokolenie kobiet w tej rodzinie.

foto: laykni.com

W tym roku świętowanie rocznicy były dla Rose prawdziwym prezentem, ponieważ z powodu kwarantanny przez długi czas nie widziała niektórych swoich wnuków, a przez ten czas urośli. Często dzwonili do babci, ale nie mogli jej odwiedzać. Rodzina nauczyła babcię korzystać ze smartfonu i aplikacji do rozmów wideo, ale nie zawsze jej się to udawało.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Nawiasem mówiąc, Rose doskonale pamięta wszystkich po imieniu, wnuki, prawnuki i praprawnuczki. Podczas świętowania rocznicy Rose spotkała się z dzieckiem po raz pierwszy i był to dla niej najlepszy prezent, a także miłość i uwaga wielu bliskich.

foto: laykni.com

Ten dzień rozświetliło kolejne niespodziewane wydarzenie - telegram od królowej Elżbiety II z życzeniami dla stulatki.

Główne zdjęcie: laykni.com