Niektórzy przedstawiciele kręgu zodiakalnego mają predyspozycje do nadprzyrodzonych zdolności od urodzenia. Astrologowie sporządzili ranking znaków zodiaku, które mają dar jasnowidzenia.

Na ostatnich pozycjach w rankingu znaków zodiaku z magicznymi zdolnościami znaleźli się ci, którym kategorycznie nie zaleca się próbowania w roli wróżbity lub jasnowidza. Panny, Byk i Koziorożce są zbyt racjonalne, przyzwyczajone do ufania naukowym faktom i własnemu doświadczeniu, a nie głosowi Wszechświata. Lwy są zbyt pewni siebie, a Strzelec ma tylko jeden nadprzyrodzony dar - jasnowidzenie.

Baran i Waga zajęli środek rankingu - gwiazdy wspierają ich, obdarzając ich potężną energią, której, niestety, używają tylko połowicznie.

Do pięciu najlepszych jasnowidzów należą Wodnik, Bliźnięta i Rak, którzy wykazują pewne zdolności magiczne. Jednak osoby urodzone pod tymi znakami często nie podejmują wystarczającego wysiłku, aby osiągnąć swój potencjał.

Na drugim miejscu w rankingu znaleźli się Skorpiony – ich charyzma i intuicja pozwala przekonywać, przewidywać, a nawet złorzeczyć. Ale najwybitniejszy dar mają osoby spod znaku Ryby, które są w stanie opanować każdą nadprzyrodzoną umiejętność - są zdolne do wróżenia, telepatii i robienia różnych mikstur.

Główne zdjęcie: google.com