W Internecie krąży niesamowite zdjęcie Sarah Jankowski, na którym uwieczniono śpiących młodych rodziców. Niby nic specjalnego, ale najważniejsze jest to, gdzie to się dzieje – przyszli do studia na sesję zdjęciową ze swoim pierwszym dzieckiem. Podczas gdy były przygotowywane rekwizyty i inne rzezy, zmęczeni rodzice po prostu… zasnęli.

Bez zbędnych słów

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Według Sarah, ona wcale nie jest zaskoczona, chociaż zwykle zasypia ojciec, a matka trzyma się. Życie młodych rodziców jest wypełnione stresem i brakiem snu, a tu – przytłumione światło, ciepłe powietrze, cichy biały szum. Warunki w studiu fotograficznym są specjalnie zaprojektowane z myślą o komforcie maluszków, tak aby przysypiały i nie przeszkadzały w pracy. Ale na zmęczonych rodziców działa nie mniej skutecznie i fotograf im nie przeszkadzał. Spali przez około 45 minut i widać było, że naprawdę potrzebują nawet tak krótkiego odpoczynku.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Fotograf rozważał nawet wykonanie kilku zbliżeń, ale postanowił im nie przeszkadzać. To sesja zdjęciowa dla niemowlaka, więc należy z nim pracować. Na szczęście pomóc rodziców nie była potrzebna i wszystko potoczyło się świetnie. Według Sarah taką sesję zdjęciową można nazwać „idealną” – żadnych sporów, skandali, wszystko cicho, spokojnie, jak trzeba. Znakomity wynik, a do tego relaks dla całej rodziny. Będąc mamą czwórki dzieci, Sarah nawet trochę im zazdrościła, bo spontaniczny sen w przytulnej atmosferze to prawdziwy prezent dla wielu tatusiów i mam!

A oto wyniki sesji zdjęciowej

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Reakcja mediów społecznościowych jest zdecydowanie pozytywna. Rzeczywiście, jest to rzadki moment, kiedy wszyscy są zadowoleni.

Główne zdjęcie: lemurov.net